Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

 I can read (Я вмію читати)

Цей курс є другою сходинкою вивчення англійської мови за методикою В.Мещерякової. Навчання ведеться повністю на базі попереднього курсу (I can speak), з повторенням всіх лексичних одиниць, розмовних фраз та граматичних структур.

Курс розрахований на навчальний рік, при заняттях два рази в тиждень, і складається з двох частин.Головні герої цього курсу – чарівник Мерлін і принцеса Білосніжка. З допомогою Мерліна і його чарівного заклинання герої потрапляють в самі неймовірні ситуації, знаходять багато друзів, рятують звірів, допомагають своїм друзям та знайомим.

Результати: до кінця навчального року діти використовують в ігрових і мовних ситуаціях 

  • стверджувальні, питальні та заперечні речення в часах Present Simple, Present Progressive;
  • спеціальні питання, що починаються з What, When, Where, Why, How;
  • порядкові числівники 1-100;
  • особисті та присвійні займенники;
  • іменники в однині та множині;
  • прикметники різних ступеней порівняння;
  • обчислювальні та необчислювальні іменники;
  • близько 450 (з них 200 – нових) лексичних одиниць;
  • близько 60 (з них 20 – нових) розмовних фраз.

Комплект посібників для дитини включає в себе диск, записаний носіями мови, і 2 посібники: «Аудіо уроки» і «Кольорове читання». Диск (аудіо уроки) дитині необхідно слухати кожен день 12-15 хвилин, це сприяє успішному навчанню і гарантує високий результат.

В кінці кожної частини проводиться конкурс книжок-саморобок. Для цього на початку курсу посібник «Аудіо уроки» розрізається, і дитина отримує аркуш із завданням тільки до першого аудіо уроку. Далі на кожному контрольному уроці дитина отримує аркуш із завданням до наступного аудіо уроку. З цих листочків з виконаними завданнями дитина збирає книжку-саморобку, прикрашає її своїми малюнками, бере участь у конкурсі і отримує за це приз. По одному листочку вчитель видає в тому числі і для того, щоб зберегти інтригу, «підігріти» інтерес дітей до сюжету.

Посібник «Кольорове читання» дозволяє дитині без особливих зусиль освоїти читання на англійській мові.

Оригінальна методика колірного читання дозволяє легко в ігровій формі сформувати у дітей навички функціонального читання, тобто читання з розумінням прочитаного. Звичайно, на цьому рівні продовжують активно розвиватися навички говоріння і слухання вже на новому лексичному і граматичному матеріалі.

Відгуки

Я дуже задоволена вивченим курсом англійської мови. Моя дитина почала розмовляти і співати англійською, а переглядаючи мультфільми, почала розуміти про що вони. На відкритому занятті мені дуже сподобалося, я побувала в “казковій країні” нової для мене мови.

Грицай Христина (6 р.)


Ми дуже хотіли потрапити на англ. заняття до Олі. Збільшився словник, вивчив короткі англійські фрази, сприймає запитання англійською мовою і вміє дати відповідь. Вивчив англійський алфавіт в ігровій формі. Зрозумів, що ходити на заняття і виконувати контрольні завдання обов’язково і цікаво. Знайшов нових подруг і чудовий відпочинок у вихідні дні. 

Романишин Стас (6 р.)


Дитина стала відкритішою, отримала вищий рівень знань, не боїться розмовляти англійською.

Бортник Віка