Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

I can speak (Я вмію говорити)

Запрошуємо дітей  від 5 років і старше, які раніше не вивчали англійську мову, на базовий курс, першу сходинку до вільного спілування англійською. 

Мета: створити у дитини в головному мозку “образ” англійської мови. Діти здобувають перші навички володіння мовою: вдосконалюють навички слухання, вміння розуміти англійську мову на слух, оволодівають навичками говоріння англійської мови без попередньої підготовки  (інтуїтивне володіння мовою). 

Комплект для дитини складається з 15 аудиоуроков, озвучених носіями мови та складених у формі захоплюючих сюжетів-оповідань, і 30 пісеньок, книжки із завданнями до аудиоуроків і робочого зошита.  Для досягнення найкращого результату, щоб дитина заговорила англійською, аудиоуроки рекомендується слухати щодня в будь-який зручний час, оптимальний час прослуховування – перед сном.

Інтенсивність засвоєння іноземної мови досягається за рахунок застосування новітніх психологічних технологій. У дітей до 8-9 років існує здатність “вкарбовувати” в мозок цілі мовні блоки, не аналізуючи їх. Саме цю здатність використовують наші педагоги. “Вкарбовування” в мозок структур мови відбувається ефективніше при зануренні в мовне середовище, тому уроки ведуться виключно англійською мовою. Наші вчителі володіють цілим арсеналом засобів, що дозволяють донести сенс сказаного, минаючи прямий переклад. Дитина використовує у своїй мові лише ті слова і структури, які вона неодноразово чула від вчителя на уроці і на диску. Це дозволяє вести уроки в ігровій формі і робить використання мови осмисленим.

Результати: До кінця навчального року діти використовують в ігрових і мовленнєвих ситуаціях близько 250 лексичних одиниць і 40 розмовних фраз. За рік діти розучують 30 пісеньок і римувань. 

Відгуки

Обрали сімейний клуб “Промінчики” для того, щоб дитина могла вільно розмовляти англійською мовою. Їй подобається ходити на заняття, спілкуватися  з дітьми, з вчителькою. Зміни в дитини замітили такі: вона удома говорить англійською мовою те, що вчили на уроці.  Щирба Аліна (7 р.)


 

Результатами занять я задоволена. Дитина розуміє, відповідає, йому цікаво займатись. Романишин Стас (6 р.)


Моя дитина почала відвідувати курс в другій половині навчального року, але не дивлячись на це, я бачу, що вона надолужила і досить гарно показала рівень знань англійської мови для її віку. Я результатом задоволена. Мені дуже сподобалось, тому планую подальше навчання дитини в “Промінчиках”. Щиро дякую. Хом’як Антоніна (6 р.)


Дитина почала говорити англійською, розуміє англійську і ходить на заняття з задоволенням. Климко Настя (6 р.)