fbpx
Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432
14Кві
2017
0
Звіт про  День чудес “Великодні дзвони”

Звіт про  День чудес “Великодні дзвони”

Вже поле й гай прокинулись від сну 
Лелека бродить по зеленім лузі. 
Ми зустрічаємо красунечку весну, 
А з нею й свят багато, любі друзі! 

Коли приходить весна, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя, приходить Великдень, а разом з ним гарний настрій і приємні клопоти з підготовки до свята. І вже традиційно в “Промінчиках” за тиждень до світлої Пасхи діти збираються на День чудес “Великодні дзвони”.

ДІти дізнаються, чому це свято називають Великдень, чому в Україні освячують за тиждень до Пасхи саме вербу, згадують, як люди вітають один одного у пасхальні дні. А ще танцюють з вербовими гілочками і грають у гру “Не я б’ю – верба б’є”, вчаться заплітати і розплітати “шум” (весняна гаївка), дивляться невелику лялькову виставу про великоднього зайчика. 
Цього разу за дві години свята діти встигли і яєчко задекорувати, і пасхальне печиво у вигляді зайчика спекти, і досхочу погратися у народні пасхальні ігри з яйцями. А на завершення діти взяли у руки запалені свічки і під чудову пісню “Молюся до Бога” (у виконанні ансамбля “Янголята”) просили у Бога здоров’я і злагоди для своєї сім’ї, миру і процвітання для України. 
…Синьо-жовті стрічки у волоссі, квітнуть маки у косі, тут червона калина, он там дубове листячко із жолудями — мерехтять вишиванки українських дітей. Мимоволі спостерігаєш за тим, як діти розглядають один в одного візерунки, ще по-наївному хваляться своїми нарядами, приміряють віночки… І трепетно радіє душа: давнім українським традиціям бути, тож спасибі усім батькам, хто відгукнувся на наше прохання одягнути український стрій.

Немає коментарів

Коментувати