Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

 

 

Літній сімейний відпочинок – скарбничка незабутніх вражень для всієї сім’ї!

Запрошуємо однодумців насолодитися літнім відпочинком усією сім’єю у сімейному таборі «Гармонія стихій»! «Гармонія стихій» – це місце, де розкриваються діти і згадують своє дитинство дорослі.

Наш табір – не для дітей, не для батьків, а для СІМЕЙ! Його мета – створити простір, де дорослим і дітям буде однаково цікаво РАЗОМ. Де дорослі і діти зрозуміють, як багато у них спільних інтересів. І це зовсім не той випадок, де аніматори розважають дітей, поки батьки відпочивають по-дорослому.

Готуючи програму табору ми виходимо з того, що вона повинна бути цікавою не тільки дітям, а й дорослим. Батьки не повинні бути супроводжуючими дитини, які привезли її на розважальний відпочинок. Батькам, в першу чергу, самим має бути цікаво в таборі!

На вас чекає: * Простір для спільної сімейної творчості * Цікаві сімейні квести на природі * Веселі танці, змагання, флешмоби для всієї сім’ї * вечірня ігротека для підлітків і дорослих з найкращими сучасними іграми * спільні походи в ліс та на екскурсії * щовечора тематичні вечірки, інтелектуальні батли для дітей і для батьків * вечірні посиденьки з гітарою

Головне для нашого табору – це той спільний ентузіазм, радість та натхнення, яке охоплює всіх, хто потрапляє в наше коло. Кожен учасник табору бере активну участь у всіх заходах, є не глядачем, а рівноправним творцем табору.

Наш табір стане для вас джерелом сил і натхнення, енергії і любові. Свіже повітря, красу і тишу подарує вам природа, а ми подбаємо про все інше.

Приєднуйтеся до нас!

Час проведення: 18-23 червня

Місце проведення: приватна садиба «Бабина стодола» (Кременецький район).