Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432
Відгуки про нас

30.04.2013

27 квітня в “Промінчиках” відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення Великодніх писанок. Хочемо подякувати за, як завжди, теплу і нестандартну атмосферу заняття, на якому наших діток вчили креативно мислити, прививали почуття краси і здатність зробити цю красу своїми руками. Особлива подяка Оксані і Ліді за професіоналізм і справжню доброту.

Таня і Соня Гірняк

30.04.2013 

Відвідавши майстер-клас, приурочений до Великодня, всі присутні, і батьки, і діти, отримали величезне задоволення! Дякуємо організаторам за щирі почуття, створення передсвяткового настрою і за щасливі очі наших дітей!

Самохіна Світлана, мама Яночки

29.04.2013

28 квітня наші дітки – Маруся і Юрчик – разом із бабусею побували на майстер-класі для дошкільнят “Підготовка до Великодніх свят”. Усі були дуже щасливі і задоволені, зробили багато гарних фотографій. Усіх переповнювали чудові враження! Спасибі нашій Лідочці за те, що організувала і провела чудовий захід!

Малик Юлія

29.04.2013

Хочу щиро подякувати клубу “Промінчики” за організований майстер-клас з виготовлення пасхальних сувенірів. Дякую за надані знання нашим дітям про таке велике свято.

Лойко Оля

18.02.2013

Ми з синочком дуже вдячні “Промінчикам” та педагогам клубу за цікаві вистави-свята, від яких дитина у захопленні. Такі заходи – це завжди позитивні емоції, різноманітні конкурси, пізнавальні завдання і солодкі частування. Бажаю педагогам та керівництву клубу і надалі такого ж натхнення та самовіддачі у роботі, адже дітки і батьки це дуже цінують).

Паньків Вікторія

14.02.2013

Хочу порадити багатьом батькам цей центр розвитку дитини. Мені дуже радісно спостерігати за своєю дитиною під час навчання. Він з кожним днем все краще розвивається, відколи ми почали сюди ходити. Дуже цікаві свята тут проходять, які подобаються моєму синові. Щиро вам вдячні.

Мама Сеньків Владислава.

14.02.2013

Хочу гарно подякувати усьому колективу клубу “Промінчики” за свято, організоване у честь дня народження клубу 8 лютого. Дуже цікава і продумана вистава “Гуси-лебеді” за участю дітей, а найбільше мені і дитині сподобалась ідея з ліпленням калачиків, потім діти їх пекли, і тим оце було цікаво діткам! Щиро дякую!Вітаю ще раз з Днем народження і бажаю клубу та працівникам натхнення, творчості, бажання  працювати у даному напрямку!!!

Сіра Інна

02.02.2013

Спасибо большое клубу “Проминчики” за то, что они доказывают на деле свое небезразличное, внимательное, по-настоящему доброе отношение к детям, и, очевидно поэтому, дети легко усваивают у них полезные вещи. Еще за то, что методики их современны, но при этом не несут разрушительного, “экстравагантно-современного” влияния на ребенка, не извращают сознания. Великолепно проводятся праздники (Новый год 2013), с изюминкой, задумкой, весело, тепло! Нам здесь нравится!

Мама Соні Гірняк

21.01.2013

28 грудня ми з Алінкою побували на Новорічному ранку в “Промінчиках”. Вона була у великому захопленні, адже перший раз по-справжньому побачила Діда Мороза та Бабу Ягу. Нам сподобалися ігри, розваги, особливо досліди Діда Мороза. Щасливі дітки в новорічних костюмах водили хороводи, розповідали віршики. Їхні оченята світилися від Новорічного дива. Дякуємо Адміністрації за подароване свято.

Алінка і мама Марцініви.

14.01.2013

Новрічне свято, яке було у “Промінчиках”, було справжньою казкою! Панувала хороша дружня атмосфера. Шикарна ялинка!!! Дуже сподобалися нам бурульки, дитина постійно питалася, чи вони справжні. Сподобалося, що діти мали можливість своїми ручками зробити новорічні подарунки батькам. Анічка ще декілька днів розказувала своїм друзям і родичам про свято.

Няня Ані Лойко.

14.01.2013

Яке красиве свято Нового року було у сімейному клубі “Промінчики”! Я під враженням вже цілий місяць. Моєму синочку дуже сподобався Дід Мороз, який показував досліди, чаклував, дуже сподобалися Баба Яга і Зайчик. Окремо хотіла б виділити присутність самої зими в аудиторії. Це, мабуть, заслуга художника-дизайнера. Цікаво, хто це? Дякуємо за подаровану казку!

Мама Євгенчика Кіцика.

10.11.2012

Дуже дякую “Промінчикам” за добре і турботливе ставлення до наших діток. Хороший результат дає навчання піснею і танцями. Ніколи не думала, що навіть маленькі діти так уважно можуть слухати своїх вчителів, коли від них іде такий позитив!!! Раджу всім батькам подарувати своїм діткам хвилини щастя і радості у спілкуванні в “Промінчиках”!

Корицька Ліза, мама Юрчика і Назарчика.

01.11.2012

У клубі ми лише місяць. Оля ходить на заняття із задоволенням. Хочеться відзначити теплу, затишну сімейну атмосферу. Особливо вдячні адміністратору Ліді, педагогу Юлі за вміння зацікавити, знайти свій особливий підхід до кожної дитини. Засмучує лише одне: чому ми не прийшли у клуб раніше…

Мама Олі Тиш.

31.10.2012

Сімейний клуб “Промінчики” – це справжній скарб для дітей та їх батьків. Тут поєднується усе, що необхідне для розвитку дитини. Це високий професійний рівень педагогів, навчально-методичний підхід. І насамперед, добре, чуйне ставлення до кожного, хто відвідує клуб. Дуже хочеться висловити велику подяку адміністратору клубу Лідії за чуйне ставлення, за підтримку, за те, що завжди можна отримати відповідь на питання. Також велика подяка педагогам із загального розвитку, англійської мови, малювання за цікаві заняття і знання, які отримують наші діти. І велика подяка вчителю танців за те, що наші діти мають таку гарну можливість розвиватись фізично, що так необхідно для здоров’я.Мій синочок дуже  любить клуб “Промінчики” і завжди із задоволенням поспішає на заняття.

Мама Андрія Силенко.

31.10.2012.

Дуже вдячні та задоволені! Мої діти надзвичайно люблять “Промінчики”!

З повагою, І.Шамрай, мама  Каті і Аріни.

29.10.2012

Щиро дякуємо викладачам, директору, адміністратору за доброзичливість, ввічливість, розуміння, терпіння до наших дітей. Наша Аня просто марить “Промінчиками”, хоче ходити хоч щодня. Дякуємо, що ви в нас є!

Мама Ані Лойко.

01.06.2012

Від Вікусі: Я вас дуже люблю, “Промінчики”, дякую, що ви мене навчили, дуже дякую.

Ваша Боян Віка.

23.05.2012

Ми дуже задоволені вашим ставленням до діток і вашою роботою. Синочок дуже задоволений і з великою радістю ходить на заняття. Дуже велика подяка адміністратору Ліді і всім тим, хто займається з дітками.

Мама Владика Відяшова.

21.05.2012

Ми з великим задоволенням ходимо до школи! Нам подобається тут усе. Найперше, це дуже хороші вчителі. Уляна, Оля, Юля. Такої любові до дітей та їх розуміння, терпіння до них я зустрічала дуже мало. Я задоволена, що вибрала саме “Промінчики”. Велика подяка також адміністратору ЛІді за чуйність та уважність. Велика вам подяка! Чудовий колектив!

Шамрай Т.М., бабуся Миколки.

20.04.2012

Мені дуже важко догодити!!! Не знала, чи впораються “Промінчики”. Спробувала! Вийшло! Спасибі Олі, Уляні. Дівчата – “майстри” слова! Адміністратору Ліді окреме “дякую”. Рідко зустрічала таких людей. З нею легко, вона – мов сестра. Спасибі вам усім!

Мирослава  Твардовська, мама Христинки.

21.03.2012

В “Промінчиках” ми займаємося 2,5 роки. Хотіли спробувати інші школи, але вернулися в “Промінчики”, бо для нас вона стала рідною. З моїм Євгенчиком працюють кваліфіковані педагоги (Уляна і Оля), які допомагають розвивати його в різних напрямках. Саме тут проводять комплекс розвиваючих занять, який передбачає сукупність ігрової і пізнавальної діяльності, підвищення розумової активності. Мені подобається, і синочок задоволений – а це найголовніше. Зазначу, що за 2,5 роки ми вперше зустрічаємо такого кваліфікованого, чуйного адміністратора Лідочку. Віддаю належне Тетяні Геннадіївні у виборі колективу!

Мама Євгенчика Кіцика.

19.03.2012

Дуже подобається малому, я вагалась, чи віддавати, але він звикнув, слухняний, розважливий на заняттях. Творчих злетів, багато нових відвідувачів!

Мама Дані Шило.

13.03.2012

Хочу подякувати педагогам клубу “Промінчики” за чуйне індивідуальне ставлення до діток, що відвідують цей заклад; за чудову атмосферу,  в якій протікають заняття. Особисто моя дитина отримує позитивний заряд енергії після візиту у клуб “Промінчики”. Так тримати!

Мама Тюріної Таміли.

13.03.2012

Хочу від щирого сердця подякувати усьому колективу “Промінчиків” та особисто Уляні та Тетяні Геннадіївні за їх працю та самовіддачу! Ми відвідуємо заняття півроку. Дитині надзвичайно подобається, а що може бути краще за ті зацікавлені оченята! За той час, що ми ходимо, вже тричі проводились дитячі ранки, приурочені до свят! У мене багато друзів, що проживають у інших містах і всі надзвичайно дивуються, побачивши наші фото, адже рівень викладання, що є у “Промінчиках” відповідає провідним столичним клубам, що і вимагають відповідного фінансування. Тому я вважаю, що мені дійсно пощастило, що моя дитина ходить саме сюди! Вже скоро мій син піде у садочок, але я планую і надалі водити його сюди на різні розвиваючі заняття! Бажаю сімейному клубу “Промінчики” процвітання, а його педагогам успіхів у їх нелегкій праці!

Лопацька Віра, мама Ростика.

 

01.03.2012

Ходимо в “Промінчики” недавно, але нам дуже подобаються педагоги, особливо Надя, вона дуже добра і діти її обожнюють! Вихователі стараються дати дітям хороші знання, але для хорошої роботи потрібно, щоб нормально працювала техніка, бо магнітофон працює через раз, а діти без нього не хочуть танцювати, тому це не робота, потрібен новий!А так все подобається, всі привітні – і педагоги, і адміністратор.Дуже велике прохання від всіх мам за магнітофон.

Костюк Любов, мама Володі.

28.02.2012

Третій рік ми відвідуємо заняття у сімейному клубі “Промінчики”. Спочатку приходили замість дитсадка й на усі можливі заняття, згодом на улюблену англійську. Дуже дякуємо за позитивний досвід навчання й за прекрасне відношення до дітей! Ваші старання не даремні – ми ростемо й робимо успіхи завдяки Вашому колективу і разом із Вами!Ще раз дякуємо за дружню атмосферу і постійний творчий пошук.

Мама Насті Ніхотіної, тьотя Устима Мосули.

28.02.2012

Таких спеціалізованих шкіл у нашому місті декілька. Та з поміж усіх я вибрав “Промінчики”. Організаційно-виховна робота з дітьми в цьому клубі проводиться якісно і на високому рівні. Тут працюють чудові педагоги, чуйне і добре керівництво.

Батько Якимишина Максима.

28.02.2012

Дуже гарний клуб для навчання дітей, приємні працівники і вчителі!

Дядько Ревеги Назара.

28.02.2012

Сімейний клуб “Промінчики” – це не лише школа для дітей, але і школа для їх батьків, котрих часто вчать (своїм прикладом) педагоги, як треба ставитись до власних дітей – лагідно розмовляти, мудро заспокоювати, цікаво навчати, ставитися з повагою до дитини та до її великих і малих проблем.

Мама Матвійка Паробка з надією на хороше майбутнє…

28.02.2012

Дуже задоволена навантаженням на заняттях. Діти встигають і робити фізичні вправи, і танцювати, і малювати, і йде розвиток мовлення. Дитина слухає пісні, вчиться співати пісні.

Бабуся Оленки Бекалюк, 2.5 роки.

28.02.2012

Хочу висловити свої позитивні враження від методично правильного функціонування виховного закладу “Промінчики”. Тут продумано все: від естетично оформленої вивіски закладу до цікавих, змістовних занять із дітьми. При роботі з дітьми вихователі дотримуються навчальної, виховної та розвиваючої мети. Велика увага приділяється руховому режиму дітей, виробленню санітарно-гігієнічних навичок, етичному та естетичному вихованню.

З повагою, няня Бекалюка Владика Зелінська О.П.

28.02.2012

Кожен похід у “Промінчики” – своєрідне невеличке свято. Цікаві, пізнавальні заняття, відкриті, душевні педагоги, тепла атмосфера – все це робить клуб саме тим місцем, куди хочеться привести свою дитину, за що щира подяка усьому колективу.

З повагою, мама Кузик Настусі.

17.01.2012

Завжди світла атмосфера, приємні посмішки, які створюють дуже гарний настрій. Дуже подобається методика навчання, яка сприяє підвищенню загального розвитку мого Максімчика. Навіть з перших днів занять ми відчули зміни у поведінці дитини. Вражає чудовий підбір кадрів та їх відношення до свєї роботи. Відчувається, що все тут створюється з любов’ю.Дякуємо, що ви у нас є!

З любов’ю родина Максіма Споловича!

16.01.2012

Моя донька Алінка займається в “Промінчиках” з першого дня відкриття клубу – вже три роки. Тобто, ми прийшли сюди, щойно їй виповнилося три, а зараз вже готуємося до школи. За цей час відвідували різні програми: загальний розвиток, творчі майстерні, бебі-спорт, різноманітні майстер-класи. На усі заняття дитина ходить із задоволенням, а я особисто бачу ефект від усього, чим би ми не займалися в “Промінчиках”. Оскільки ми не ходимо в садочок, то відвідування клубу, окрім отримання нових знань, вмінь та навичок, дає моїй Алінці можливість також спілкуватися в дитячому колективі та з дорослими-педагогами. І зараз, коли ми почали відвідувати і недільну школу, вчителі відзначають і рівень знань, і ерудованість Алінки, і вміння швидко входити в контакт як з дітьми, так і з дорослими. Цьому я значною мірою завдячую саме “Промінчикам”. Особлива подяка педагогу клубу Надії Дідик, адже сама вона впродож цих трьох років проводить заняття у групах, де займається наша Алінка, – систематично, методично правильно і з великою любов’ю даючи своїм підопічним нові знання. Я дуже задоволена з того, що свого часу вибрала для своєї дитини “Промінчики”, і на запитання інших мам про цей клуб завжди даю йому найвищі рекомендації, бо переконана в цьому на власному досвіді.

Олена Лайко, мама Алінки.

16.01.2012

Дуже подобається нам навчання у клубі “Промінчики”. Дуже хороші вчителі: добрі, чуйні, уважні, а саме головне – професіонали своєї справи. Радимо всім своїм знайомим відвідувати “Промінчики”. Дякуємо, що ви є!

З найкращими побажаннями Тетяна, мама Саші Харатін.

16.01.2012

Виражаю щиросердечне спасибі колективу сімейного клубу “Промінчики” за високу професійність, увагу, терпимість до наших діточок, внучат.

З повагою бабуся Назара Вавріва.

16.01.2012

Щиро дякуємо всім працівникам школи раннього розвитку “Промінчики” за добре і сумлінне ставлення до навчання дітей. Ваша професійна робота дуже допомагає у навчанні дітей, їх підготовці до школи.

З глибокою повагою і вдячністю сім’я Мартинюк.

16.01.2012

Хочу щиро подякувати колективу сімейного клубу “Промінчики” за гарну увагу, турботу та добре серце до наших діточок.

З любов’ю та повагою Людмила Остафійчук, мама Катрусі Лучки.

Залишити відгук