Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Креативність, нестандартне мислення, творчий підхід до справи – це риси, без яких неможливо досягти справжнього успіху в будь-якій сфері діяльності. Хто з батьків не мріє про щасливе і успішне майбутнє своїх дітей? Основи майбутнього дорослого життя закладаються ще в дошкільному віці. Щоб розвиватися, діти повинні мати можливість малювати, ліпити, клеїти, вирізати, конструювати. Результат цієї роботи проявиться у майбутньому в абсолютно різних областях. 

Програма занять у творчій майстерні «Чарівна скринька» побудована таким чином, щоб діти мали можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами і техніками.

МАЛЮВАННЯ 

Діти малюють пальчиками, долоньками, з допомогою різноманітних штампів, аквареллю по вогкому паперу; експериментують, змішуючи різні фарби і отримуючи кожного разу нові кольори. 

ЛІПЛЕННЯ

Пластилін, віск, тісто – матеріали, що дають дітям прекрасну можливість для розвитку творчості і фантазії, пізнання навколишнього світу. М’яти їх, давити на них, відривати шматочки, стискувати, скручувати і ліпити з них – справжня насолода! Ніщо так не розвиває уяву і моторику дитячої руки як ліплення. На заняттях із пластичними матеріалами дитячі пальчики розвиваються і міцніють, що безпосередньо впливає на розвиток мови і мислення, а творче виготовлення поробки закладає фундамент самостійності і креативності.

АПЛІКАЦІЯ

Кольоровий папір, столові серветки, пластилін, вата, клаптики тканини, сухі листочки, гілочки, крупи, макарони – все це чудовий матеріал для створення різноманітних колажів і аплікацій. Тут на малюка чекає безліч нових відкриттів.

На заняттях використовуються тільки нетоксичні, безпечні для дітей матеріали!

Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень (по суботах) і тривають 50 хвилин. Максимальна кількість дітей у групі – 8.