Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

I Can Write (Я вмію писати)

Курс I Can Write ( Forest school) створений для дітей, які закінчили навчання на попередній сходинці –  I Can Read.

На уроках створюється казкова атмосфера. Весь курс-театр, а діти в ньому – актори. Вчитель грає роль режисера, а діти грають вибрані ролі. Перед навчанням кожна дитина проходить співбесіду з учителем, і отримує свою першу роль. Згодом дитина зможе проявити себе в різних ролях. Ролі потрібні для зняття бар’єру: коли дитина грає не себе, вона може дозволити собі помилки, ляпи, за роллю можна сховатися, як за маскою.

Дія відбувається в чарівному лісі, де всі звірі живуть разом. Кожен звір має свій характер, кожен повинен буде подолати свої негативні якості і розвинути позитивні. За допомогою англійської мови діти зможуть проявити свої акторські здібності, лідерські якості, креативність.

Комплект посібників для дитини складається з книги учня, робочого зошита та диска з аудіо уроками, записаними носіями мови.

Книга учня складається з 6 розділів, що є ілюстраціями до відповідних аудіо уроків. Ефективність засвоєння матеріалу безпосередньо пов’язана з регулярністю прослуховування аудіо уроків. Тому щоденне прослуховування уроку (бажано перед сном) є першою умовою для досягнення бажаного результату.

Результати: діти опановують основами письма англійської мови. Одночасно розвиваються усі мовні навички: володіння лексикою і граматикою, читання, письмо, сприйняття на слух (аудіювання), говоріння, вимова.

Відгуки

Дуже багато читали в інтернеті позитивних відгуків про “Промінчики”, а також позитивні відгуки від знайомих. Діти стали посидючими, навчилися слухати. Навчилися багато англійських фраз. Пишемо букви, складаємо склади. Діти співають пісеньки по-англійськи та гарно сприймають своїх вчителів.

Бандас Матвій і Софія (9 р.)


Дитина почала дуже добре читати, правильно вимовляти англійські слова, добре запам’ятовувати. Я дуже задоволена. Удосконалюйтесь і розвивайтесь у цьому напрямку.

Мярфіян Богдан (9 р.)


Дитина краще і вільніше володіє англійською мовою. Отримала багато знань.

Кидань Яна (8 р.)