Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Запрошуємо дітей віком від 6 до 12 років в табір повного дня на період шкільних канікул. 

Якщо ви хочете, щоб під час канікул ваша дитина мала цікавий відпочинок, насичений подіями і незабутніми враженнями,

якщо для вас важливо знати, де і як вона проводить свій час, поки ви на роботі, 

запишіть її в наш міський табір повного дня. 

Наш клуб організує міський табір повного дня на шкільні канікули – літні, осінні, зимові і весняні, починаючи  з 2014 року. Ми вміємо зробити дозвілля  дітей настільки яскравим і захоплюючим, що вони забувають про свої планшети і смартфони на цілий день.

5 причин, чому діти обирають нас:

  1. Позитивна атмосфера, що заряджає і надихає.
  2. Надзвичайно цікаві тематичні програми кожної зміни.
  3. Активні командні ігри – мотузковий парк, лазертаг, пейнтбол.
  4. Вечірки, майстер-класи, квести, прогулянки в парку.
  5. Драйвові вожаті, з якими завжди цікаво і весело. 

5 причин, чому батьки обирають нас:

  1. Під наглядом професійних педагогів дитина знаходиться у безпеці і зайнята корисними і цікавими справами, поки батьки на роботі.
  2. Кожна зміна містить цікаві ігри та тренінги на підвищення самооцінки дітей, командну взаємодію, розвиток лідерських якостей.
  3. Кожна зміна носить не тільки розважальний, але й навчальний, пізнавальний характер.
  4. Щодня насичена програма, що поєднує навчання, заняття спортом і активний відпочинок.
  5. В таборі працюють не просто педагоги, а справжні «майстри радості» , які щиро люблять дітей і отримують задоволення від спілкування з ними.

Зробіть відпочинок своєї дитини під час канікул яскравим і захоплюючим!

ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ: Якщо вашій дитині не сподобається в таборі протягом перших двох днів і вона не захоче далі ходити, ми повернемо вам гроші за решту днів.

Забронюйте місце вже зараз!

ЗАПИСАТИСЯ У ТАБІР
Літні канікули
Осінні канікули

21.10.20-26.10.20

Детальніше

Зимові канікули

2020-2021 р.

Детальніше

Весняні канікули

 

Відгуки

Дуже дякуємо “Промінчикам”, директору, вчителям за турботу, цікаві екскурсії, нові знання, позитивні емоції, сонячний настрій нашої дитини! З найкращими побажаннями, родина Семеновичів.


Дякуємо “Промінчикам” за цікаво проведений час на протязі двох тижнів. Донька Яночка з захопленням розповідала про екскурсії, катання на конях, цікаві досліди. Гнатюк Алла.


Хочемо подякувати за чарівну подорож до загадкового лісу, де живе казка. Вихователі зуміли за такий короткий період зацікавити дітей, занурити їх в світ повчального дива. Взагалі “Промінчики” – прогресивний, модерновий, людяний і добрий клуб талановитих дітей і їх наставників. Дякуємо вам! Батьки Богданчика Монастирського. 10.07.2015


Дуже задоволені табором який дає можливість всебічно розвиватись дитині та удосконалювати вміння та навички. Щодня нові враження, гарний настрій, знання. Прекрасні творчі вчителі, які дбайливо та індивідуально підходять до кожної дитини. В групі театральної зміни кожна дитина стала маленьким професійним актором. Батьки Олічки Нестерук. 10.07.2015


Ось і підійшло до кінця перше літо, яке наші діти — Софійка, Сергійко і Христинка провели разом з “Промінчиками”. Наші серця сповнені вдячністю всім тим людям, хто спричинився до його проведення. Адже за веселими, захоплюючими, пізнавальними днями у таборі стояла величезна творча праця колективу. Кожен день ставав справжньою подією в житті дітей. В них було стільки позитивних емоцій, вражень, вони дивували нас, батьків, цікавими знаннями від мандрівок у часі, ми раділи їхнім першим досвідом у катанні на конях, скалолазінні, подолання маршрутів канатної дороги, усім, що вони зробили власними руками. Христинка випробувала себе у різних професіях, і це незабутній досвід на роки. Вона поринула у дивовижне життя Дикого заходу, ставши на якийсь час ковбоєм, індіанцем. Неможливо не згадати і смачні обіди, і приємні чаювання. Ми, батьки, переконані, що навіть такий безтурботний час, як літні канікули, має бути спрямований на те, щоб діти відпочиваючи і граючись пізнавали багато цікавої і корисної інформації. Ми зрозуміли, що це можливо з “Промінчиками”. Тому усім батькам, які дбають про розвиток своїх дітей, радимо записувати їх у “Промінчики”. І ви не пошкодуєте!!! Єфремови Ярослав і Марія.

Чудовий табір. Цікаво, весело, пізнавально, насичено, різноманітно…це далеко не всі слова якими можна описати дні проведені в таборі. Дякую вчителям та організаторам за незабутні враження та радість дитини. Стула Наталя, мама Даші.


Дуже дякуємо за чудово проведений час – пізнавально, весело, активно! Максимчик отримав море позитивних емоцій та вражень! Дякуємо вихователям за турботу та ласку!!! Ми ще до вас прийдемо!  Анастасія Гаврилюк. 


Хочу подякувати за чудово проведений час у літньому таборі. Хоча були ми зовсім трошки – вражень безліч! особливо сподобалась зустріч з поліцією. Дякуємо за терпіння, професіоналізм і любов до діток. Бажаємо “Промінчикам” процвітання, втілення всіх задумів та чемних діток. До зустрічі у таборі наступного літа. Волкова Юлія, мама Саші.