Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432
  • Ваша дитина любить комікси? Мріє зануритися з головою в життя супергероїв або стати одним з них?
  • Хочете, щоб вона провела захоплюючі, повні пригод літні канікули?
  • Забула про ігри на планшеті?
  • Повноцінно відпочила, проводячи багато часу на свіжому повітрі?

Тоді їй обов’язково треба попасти на найфантастичнішу зміну цього літа!  Ці літні канікули супергероїв вона запам’ятає на все життя.

Щодня діти будуть знайомитися з героями всесвіту Marvel, виконувати місії, битися з лиходіями, розшифровувати таємні знаки, розкривати секрети суперсили. На них чекають Залізна людина, Людина-Павук, Месники, Люди Ікс, Фантастична четвірка, Леді Баг і Суперкіт та багато інших.

Діти візьмуть участь у цікавих тематичних днях і рольових іграх, захоплюючих квестах з улюбленими Super-героями, майстер-класах по коміксах.

Дядько Бен говорив: «чим більше сила, тим більше і відповідальність». І ми будемо вчити дітей користатися своєю суперсилою на благо. Так, щоб ніхто не постраждав. Ми будемо вчити дітей брати на себе відповідальність, працювати в команді, приходити на допомогу один одному.

Це буде зовсім нова, дуже цікава, крута, весела програма, наповнена сюжетно-рольовими іграми, конкурсами, змаганнями тощо. Ми дамо можливість кожному відчути себе супергероєм з коміксів. Людиною, здатною врятувати місто або цілий світ.

Подаруйте своїй дитині море позитиву!

Якщо ви знаєте, що ваша дитина в ці дні буде в Тернополі, бронюйте місце вже зараз!