Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Інтерактивні свята в “Промінчиках” – це візитна картка клубу. Саме вони роблять дитинство яскравим, саме на них з нетерпінням чекають малюки і школярі.

Затамувавши подих, малята чекають на улюблених героїв… Якими вони будуть цього разу? Що нового підкажуть, чого навчать? Чи потрібна їм допомога? Які нові пригоди чекають на них сьогодні?

Щомісяця в клубі проводиться 2-3 тематичних свята для дітей різного віку.

ІНТЕРАКТИВНІ ВИСТАВИ для малят віком 2-4 роки

«Гуси-лебеді», «Хто сказав «няв»?», «Як курчатко сонечко шукало», «Горобинове намисто», «Яблучка рум’яні», «Свято плюшевих ведмедиків»…. Ось далеко не повний перечень інтерактивних вистав, які завжди збирають повні групи маленьких глядачів-учасників.

інтерактивна вистава – це «три в одному»: вистава, навчання і захоплююча гра, участь в якій бере кожен юний глядач. Це живе і безпосереднє спілкування з дітьми, під час якого дитина стає справжнім актором. Це мандрівка за куліси дійства, де немає кордонів, коли замість твердих стільців можна вмоститися на м’якенькі подушки, заспівати улюблену пісню і створити свій фінал казки. А що є найважливішим для дитини? Впевненість, що її присутність не випадкова, що саме на її допомогу розраховують казкові герої.

Домашня атмосфера, весела музика,  ігри, конкурси, різноманітні завдання, сюжетна  мандрівка казкою, незабутні творчі майстер-класи… І це ще не все: враження варто закріпити солодощами та чаєм. Аби  аромат  цього настрою  запам’ятався надовго!

ТЕМАТИЧНІ СВЯТА для дітей віком 4-6 та 6-10 років

Вже декілька років поспіль у нашому клубі традиційно проводяться тематичні календарні свята для старших дошкільнят та молодших школярів – «Хто Миколая любить», «Різдвяна казка», «Стрітення», «Великодні дзвони», «Моя мама – Королева» (до свята матері). Ці свята проводяться в особливому форматі, що включають творчий майстер-клас, кулінарний, веселі ігри та розваги. Педагоги клубу намагаються прищепити дітям любов до народних традицій, до України.

Великої популярності серед дітей, що вивчають англійську мову, набули 2 веселих свята, що мають ірландські корні, – Хеллоуїн і День святого Патріка. Та найбільшою популярністю, звичайно, користуються новорічні свята. На них зазвичай батьки розкупляють квитки вже на початку грудня.

КВЕСТИ для дітей віком від 6 років

Що таке  квест? Це командна гра-пошук, рухлива та одночасно інтелектуальна.  Ідеальний варіант, як цікаво і  неординарно організувати дозвілля. Квести користуються великою популярністю серед молодших школярів в теплу пору року.

Подаруйте своїй дитині яскраві враження та незабутні спогади – запишіть її на свято в «Промінчиках»!