Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Вже 7 років в нашому клубі вивчення англійської мови йде за методикою “I love English” В.М.Мещерякової. Ця методика дає чудові результати! Програма кожного рівня розрахована на 9 навчальних місяців – з вересня по травень. 

Але багато дітей продовжують відвідувати заняття в клубі і влітку. І багато хто з батьків хоче, щоб влітку дитина продовжувала (або розпочала) вивчати англійську мову.

Ось чому ми розробили особливий курс англійської мови – “SUMMER ENGLISH”, що в перекладі означає “Літня англійська”. Цей літній курс наповнений неймовірними пригодами і надзвичайно подобається дітям. Ми виходимо з того, що займатися англійською мовою можна і треба весело, у грі. А ще краще під час справжніх пригод у компанії піратів, ковбоїв чи космонавтів!

Кожен літній місяць присвячений одній темі.

Червень – місяць піратів.

Діти відправляться разом зі справжнім піратом на пошуки скарбів. На них чекає багато пригод як на морі, так і на острові. Щоб знайти скарби, потрібно виконувати усі команди капітана корабля. А він, уявляєте, зовсім не говорить українською. Тому доведеться дітям говорити і співати піратські пісні англійською мовою.

Липень – місяць ковбоїв.

Діти відправляться на ковбойське ранчо на Дикому заході. Вони дізнаються багато цікавого про життя ковбоїв, пройдуть різноманітні випробування для того, щоб здобути це горде звання – ковбой. І, звичайно, щоб брати активну участь в ковбойських іграх та змаганнях, їм потрібно буде спілкуватися з ковбоєм англійською мовою!

Серпень – місяць космонавтів.

На дітей чекає подорож на Марс! Протягом місяця діти готуватимуться до подорожі: виготовлятимуть ракету, майструватимуть скафандр, робитимуть запаси космічної їжі, займатимуться фізичною підготовкою. А ще вони дізнаються багато цікавого про планети і зірки. І все це англійською мовою.

Курс англійської мови «Summer English» проводиться у нашому клубі лише протягом трьох літніх місяців. Тому спішить записати свою дитину на цей курс.  

 Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 50 хвилин. Максимальна кількість дітей в групі  – 8.

               

     

 

 

Відгуки

.Хороша підготовка до вивчення англійської мови у школі. Приємна атмосфера в групі. Очевидні результати.

Кунець В.


Наші діти, відвідуючи англійську, навчилися спілкуватися, читати, легко засвоюють шкільний матеріал. Їм подобається сюди ходити, навчатися з педагогом. Дякуємо за те, що знаходите підхід до кожної дитини.

Черевеник Р. і Федун С.


Чудові, захоплюючі заняття. Дуже позитивні враження від проведення уроків. Що приємно здивувало? Напевно, те, що з дітьми розмовляють виключно англійською мовою. Велике дякую вчителю Галині за знання і позитив на заняттях.

Волинець А

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ