Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Здавалося б, конструктор «Лего» продається у кожному дитячому магазині і мало хто не має його вдома. Чому тоді батьки приводять дітей на ці заняття  до нас в клуб?

Гра з конструктором «Лего» містить величезний творчий потенціал, сприяє розвитку уваги, мислення, уяви і дрібної моторики. Сучасні батьки це розуміють і не шкодують грошей на хороший конструктор. Але купивши гарну дорогу коробку з конструктором маленькій дитині, батьки очікують, що у них з’явиться вільна хвилинка часу, поки дитина буде зайнята новою іграшкою. Проте їхні очікування не виправдовуються. Дитині потрібно показати способи гри з незвичайними кубиками і цеглинками. Фантазії батьків часто обмежуються горезвісними доріжками, башточками і будиночками. Чудовий конструктор закидається у куток, а дитина знову опиняється поруч з батьками з проханням приділити їй час.

Курс «Лего-Land» вирішує всі проблеми батьків.

 Він побудований таким чином, що перед дитиною у грі розкриваються безмежні можливості цього конструктора. Педагог показує дітям способи побудови різних предметів. На занятті діти стають будівельниками, архітекторами, творцями, втілюють в життя свої ідеї. Діти вчаться будувати захоплюючу сюжетно-рольову гру, користуючись звичайними кубиками і пластинками Лего Дупло.

Завдання побудовані таким чином, що носять розвиваючий характер: ми порівнюємо на занятті високе і низьке дерево, будуємо широку і вузьку дорогу, садимо квіточки тільки певного кольору і т. д. Також на занятті обов’язково використовується робочий аркуш, на якому діти виконують розвиваючі завдання, що дозволяють закріпити нові поняття.

Під час захоплюючої гри з LEGO дитина, непомітно для себе, розвиває творче мислення і уяву, логіку і увагу, дрібну моторику і посидючість. Крім того,  під час групових занять в студії діти набувають досвід спілкування і спільної гри, вміння працювати в команді.

На заняттях ми використовуємо оригінальні  конструктори серії Lego Duplo (Лего Дупло) для дітей 3-5 років. Саме вони найкраще підходять для першого етапу навчання і дозволяють добитися швидких успіхів у розвитку. Пізніше діти переходять на роботу з дрібнішими деталями з серій Lego Sistem і Lego Delux(Лего Систем, Делюкс).

Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень (у суботу) і тривають 50 хвилин.  

Максимальна кількість дітей в групі – 6.