Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

На відміну від школи, наш клуб не йде на літні канікули. І наші маленькі учні продовжують ходити на навчання влітку. Проте заняття влітку у нас відрізняються від занять, що йдуть протягом року. 

З червня ми пропонуємо для дітей 4-6 років особливий літній формат комплексних занять – “Скринька знань”.

Це надзвичайно цікавий курс, створений, перш за все, для знайомства дітей з навколишнім світом.

У червні діти зануряться у світ рослин, в липні – ближче познайомляться з тваринами нашої планети, а в серпні відправляться у підводне плавання.

А щоб все, з чим  діти познайомляться на занятті, відклалося в пам’яті, вони виготовлятимуть протягом місяця свою власну «скриньку знань» – папку з різноманітними кишеньками, де зберігатимуть картинки по темі, малюнки, робочі листи із завданнями тощо.

Кожне заняття – це гра, творчість, пізнання і дослідження нового.  На дітей чекають цікаві розвивальні, творчі завдання, дослідницька робота. Непомітно для себе, у грі, діти також  повторять букви, цифри, закріплять навички лічби і читання.

Створена на заняттях «скринька знань» допоможе їм закріпити новий матеріал, систематизувати отримані знання. Діти люблять повертатися до цього матеріалу вдома, гортаючи книжку, зроблену власноруч.

Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 3 години. Максимальна кількість дітей в групі – 8.

 

 «Скринька знань»  проводиться у нашому клубі лише влітку 1 раз на 2 роки. Тому спішіть записати свою дитину на цей курс.  Вона буде у захваті від нестандартних занять і дивуватиме вас своїми знаннями!