Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432
  • Хочете, щоб ваша дитина провела захоплюючі, повні пригод літні канікули? 
  • Забула про ігри на планшетi?
  • Повноцінно відпочила, проводячи багато часу на свіжому повітрі?
  • Навчилася правильно діяти в екстремальних ситуаціях?

Тоді обов’язково запишіть її на пригодницьку зміну “Школа рятівників”!

Ми не можемо зробити так, щоб нашим дітям ніколи нічого не загрожувало. Але ми можемо зробити так, щоб у разі небезпеки, вони не просто знали, як чинити правильно, але й вміли це робити без вагань і сумнівів.

Навички і знання – це ключ до безпеки. Безпека — що це? Це не просто корисна інформація, яку треба запам’ятати, а життєво необхідний навик поведінки в різних обставинах. Ситуації, що вимагають правильної поведінки, зустрічаються скрізь: вдома, на вулиці, на природі. Ми повинні не тільки знати, чого не можна робити, але і як діяти в надзвичайних ситуаціях або як надати допомогу другові.

Як навчити, не лякаючи? Як це зробити максимально доступно і захоплююче для дітей? У грі і на практиці.

Діти стануть учасниками рятувального  загону, створять свої станції служби надзвичайних ситуацій, поліції та швидкої допомоги.  Протягом двох тижнів ми будемо на практиці розбиратися з правилами безпеки вдома, на вулиці, на природі. Відпрацюємо алгоритми поведінки в надзвичайних ситуаціях . Поговоримо про особисту безпеку. Придбаємо навички надання першої допомоги.

А ще ближче познайомимося з професіями рятівників: побуваємо на екскурсії в обласному управління національної поліції та служби надзвичайних ситуацій.

Не пропустіть! Це важливо для всіх і кожного!

Якщо ви знаєте, що ваша дитина в ці дні буде в Тернополі, бронюйте місце вже зараз!