Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Переоцінити значення роботи з піском для дітей неможливо. Пісок тягне дітей як магніт. А малювання піском занурює дитину у  казку, світ фантазій і образів. Пісочна анімація – дивовижний спосіб розвитку творчих здібностей дитини.

 

Головна мета занять в арт-студії «Пісочні фантазії»:

  •  розвиток пізнавальної сфери дітей, творчого мислення і уяви;
  • формування у дитини уявлення про навколишній світ;
  • розвиток дрібної моторики.

Кожне заняття складається з двох частин.

На першій частині заняття діти малюють піском на світлових столах із різнокольоровою підсвіткою. Для малювання використовується спеціально очищений пісок, який тонкими шарами наноситься на скло.  Створення картини піском – захоплюючий процес, що зачіпає всі сфери почуттів, пробуджує творчість, розслабляє і надихає одночасно.

Для того, щоб робота на пісочних столах була продуктивною з точки зору розвитку дітей і цікавою дітям, ми включаємо в заняття різні види діяльності: сьогодні діти будують з допомогою різних дрібних предметів доріжки між будиночками тварин, завтра прикрашають камінчиками «тортик», післязавтра – розшукують втрачені скарби… Звичайно, тут відбувається і саме пісочне малювання. Дітям дуже цікаво малювати на піску: лише кілька рухів – і на спеціальному столі з’являється гарний візерунок. А різнокольорова підсвітка перетворює дитячий малюнок на справжнє диво!

Використання піску дає позитивні результати. Діти почувають себе більш успішними, в дитячому саду дитина легше адаптується в колективі, страх і напруга зникає.

Проте малювання піском має один суттєвий недолік: із душею створена картинка руйнується одним рухом руки. Звертали увагу, з яким трепетом дитина виносить із заняття саморобку і несе її мамі? А як увечері показує цю саморобку татові і бабусі? З пісочним картинами так не вийде. Тому на другій частині заняття діти працюють вже за звичайними столами і виготовляють тематичну поробку, яку забирають додому.

На який вік розрахований цей курс?

Малювання на пісочних столах однаково захоплює як малюків, так і дорослих.У нас передбачені групи з пісочної анімації для дітей віком 2-3 роки; 3-5 років; 5-7 років і 7-10 років. 

Режим роботи: 1 раз тиждень; тривалість заняття – 60 хвилин.Максимальна кількість дітей в групі – 6.