Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

ЕКСПРЕС-ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ 

Ваша дитина йде цього року до школи, але Ви не впевнені в її підготовці? 

Ми допоможемо вирішити цю проблему. Проведіть літо з користю і запишіть дитину на двомісячний курс з підготовки до школи. Досвідчений педагог допоможе закріпити ті знання, що дитина отримала в дитячому садку, а також сформувати нові уміння та навички.

 ЕКСПРЕС-ПІДГОТОВКА  передбачає:

  • формування інтересу до навчання;
  • розвиток логіки, мови, посидючості; 
  • придбання навичок читання; 
  • формування математичних понять;
  • підготовку руки до письма.

Діти навчаться читати, проводити звуковий аналіз слів, розв’язувати задачі в межах 10, закріплять знання складу числа, підготують свою руку до письма. Після цього курсу діти легше справляються з адаптацією до шкільного життя, більш активні на уроках. 

Початок занять 3 червня.

Режим роботи: понеділок-середа-п’ятниця, 16.00-17.00Максимальна кількість дітей в групі – 8

 

 

 

 

                

 

Відгуки

Венгер Ігор, 5 років

Результат ми побачили позитивний  і   одночас дуже задоволені  підготовкою, а особливо  вчителем  Світланою Йосипівною,  яка їх  готувала,  діти  дійсно  задоволені, і  можуть самостійно  прочитати  або порахувати  те, що їм  потрібно. Щиро  вдячні вчителю Світлані Йосипівні.


Русин Веронічка, 6 років

У дитини з’явився інтерес до навчання, відповідальність, оскільки потрібно було виконати завдання. Почала вільносебе почувати серед однолітків, коли доводиться щось почитати чи полічити. Велика заслуга у цьому чудового і талановитого педагога і доброї, чуйної жінки Світлани Йосипівни. Низький їй уклін і шана.


Грицай Христина, 6 років

Я дуже задоволена вивченим курсом підготовки до школи. Дитина моя завжди із захопленням бігла до школи. Навчилась читати, писати і взнала багато цікавого. Також знайшла нових друзів і таких хороших викладачів, які на 100% викладаються для наших дітей. Дякую вам!

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ