Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Програма «Перші кроки з мамою» розроблена спеціально для дітей віком 1-3 роки. Ії мета – створення оптимального середовища для всебічного розвитку дитини.

Ми вивчили можливості та потреби дітей цього віку і склали для них програму комплексних розвиваючих занять, засновану на кращих світових методиках раннього розвитку – Марії Монтессорі, Макото Шичида. Розвиток малюка проходить у різноманітних, дуже важливих для нього видах діяльності, що об’єднані в комплекс з 5 блоків: пізнавальний, сенсорний, спортивно-оздоровчий, музично-ритмічний, творчий.

Що ми робимо з малюками на заняттях:

  •  Порівнюємо властивості різних матеріалів та предметів (за формою, розміром, кольором); знайомимось із геометричними фігурами; знайомимося з поняттями „один – багато”, формуємо навички лічби предметів.
  • Граємо з рамками-вкладинками Монтессорі; складаємо пірамідки, мотрійки; порівнюємо і сортуємо предмети за різними ознаками.
  • Знайомимося пальчиками з першими буквами і цифрами (вивчаємо їх на дотик, чіпляємо маленькі букви/цифри на великі, робимо для них аплікації тощо). Під час гри непомітно для себе розвиваємо пам’ять та мислення.
  • Граємо з крупами і природними матеріалами, проштовхуємо предмети крізь отвори, вкладаємо і виймаємо їх, всіляко тренуючи рухи рук, використовуємо шнурівки, граємо в народні пальчикові ігри та виконуємо корисні вправи для масажу маленьких долоньок і ніжок.
  • Виконуємо цікаві завдання для розвитку правої півкулі мозку, що відповідає за уяву та інтуїцію і є домінуючою у віці до 3-х років. Активізуючи праву півкулю з допомогою різноманітних вправ, ми розвиваємо творчі нахили дитини, готуємо її до легкого навчання в школі.
  • Граємо в рухливі ігри з м’ячами, обручами, стрічками, йдемо по масажних килимках, повземо через тунель, виконуємо в парі з мамою вправи на фітболах, вдосконалюємо навички ходіння, бігу, кидання, відповідно до віку дітей.
  • Ліпимо з пластиліну, тіста, воску, малюємо олівцями, пальчиковими фарбами, природними барвами; вчимося тримати в ручках пензлики, ватні палички, губки, штампи, трафарети; виконуємо комбіновані роботи з різних матеріалів, у тому числі й природних: аплікації, панно, колажі. Всі творчі вправи передбачають, що дитина зможе зробити певні елементи роботи САМОСТІЙНО, а інші – за допомогою мами або педагога.
  • Граємо в музичні ігри, співаємо і танцюємо, використовуємо дитячі музичні інструменти та іграшки, що звучать; поєднуємо рухові і музичні ігри, що розвиває у малюків почуття ритму.

Набір проводиться у 2 вікові групи – «карапузи» (1-2 роки) і «розумнички» (2-3 роки).

Діяльність дітей упродовж заняття побудована відповідно до фізіологічних та психологічних особливостей дітей віком 1-2 та 2-3 роки, програма враховує їх потреби та можливості. Характер діяльності протягом заняття часто змінюється, завдяки чому діти не втомлюються і отримують від заняття задоволення. Всі завдання пропонуються в ігровій формі, за принципом «від найпростішого до простого, від простого до складного». Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 50 хвилин.

Максимальна кількість дітей у групі – 6.

Програма “Перші кроки з мамою” передбачає активну участь батьків, у першу чергу, мами, яка є найголовнішою людиною в житті малюка цього віку. Тому в рамках програми «Перші кроки» саме мама, звичайно, під керівництвом педагога і в тісній співпраці з ним, допомагає малюку розкрити свої здібності та можливості. Шановні мами! Для вашого малюка великою радістю стануть ці години, які ви проведете тільки з ним і тільки для нього. Адже вдома завжди знаходиться багато справ, що відволікають вашу увагу.

 

Відгуки

Федів Артем Сергійович, 1 рік, 8 місяців.

Вже з пробного заняття Артемчик дуже уважно все слухав, а головне, повторював за нашим вихователем Олею. Зміни в нас дуже-дуже великі: по-перше, дисципліна, по-друге, бажання вчитися і все повторювати, по-третє колектив, спілкування з дітками, підготовка до садочку. Дякуємо Промінчикам, що ви в нас є!(мама Оксана)

 


Бойко Яна, 1 рік, 7 місяців.

Тут невеликі групи, зручні години відвідування, оптимальна тривалість заняття, чергування рухливих занять і таких, що потребують уваги, і, найголовніше, Яні і мені тут сподобалось з першого разу. Після відвідування занять Яна стала більш товариською, легше іде на контакт з дітьми і дорослими, більш самостійнішою, покращилося відчуття ритму. Крім того, вона знає багато нового і пробувала найрізноманітніші види творчості. Загалом, позитивних змін стало дуже багато.


Сполович Святослав, 2 роки, 1 місяць

Ми знаємо «Промінчики» вже 5 років і дуже задоволені і раді , що ви є!  Бо результати були помітні одразу як з першою дитиною, так і з другим. Дуже вдала програма, що дає швидкий поштовх у розвитку. По-перше, це одразу ривок у розвитку мови, бо дуже багато вправ на дрібну моторику. По-друге, насичені заняття, вдома стільки не зробиш за такий короткий час. За заняття ми і вивчаємо ритміку, і фізкультхвилинки, і творчі завдання, і одне з найважливіших – розвиток інтуїції та налаштування дитини на заняття, яке проходить гармонійно і весело. По-третє, дуже гарні викладачі, високий рівень викладацької підготовки, а саме головне, дуже світлі внутрішньо.Ми любим «Промінчики» за атмосферу любові! Дякуємо, що ви є!  (мама Катя)


Білецька Антоніна, 1 рік 10 місяців.

“Відкрила для себе дитину: любов до порядку, прагнення справедливості, уважність до деталей, швидкість у всьому. Тоня навчилася ділитися, працювати в команді, витримці, любить вірші, обожнює танці в колі  І я відкрила для себе світ дитячої творчості, майстерності. Одне діло прочитати, друге – побачити. Ця школа не тільки для дітей, а й для мам. Велике спасибі Вам за Вашу роботу і особливо Таї”

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ