Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

I can sing (games) – Я вмію співати (ігри)

Мета: навчити дітей сприймати англійську мову на слух, створити образ мови в мозку дитини шляхом багаторазового прослуховування, а потім і проспівування розмовних фраз і граматичних структур.

Програма націлена в першу чергу на розвиток слухання і вимови через імітацію і гру, що робить вивчення мови цікавим і веселим. Уроки ведуться в музично – ігровій формі. Величезну допомогу надає використання фонограм, які діти обов’язково прослуховують вдома. Спеціально підібрані римування, покладені на англійські мелодії, пісеньки виконуються на диску носіями мови.

Фактично, кожен урок – це пісні, які з’єднані між собою невеликими діалогами. І перший час діти під цей диск просто рухаються – танцюють і граються, поступовов починаючи розуміти певні слова і фрази англійською мовою.

На кожен урок приходить гість – іграшка, що розмовляє виключно англійською мовою.  Це дозволяє продемонструвати діалогічне мовлення. На першому етапі весь діалог озвучує вчитель. Поступово в діалог включаються діти.

Незважаючи на те, що матеріал призначений для аудіювання, частина дітей починає говорити вже на перших заняттях. Особливо це стосується старших дошкільників. Діти молодшого віку можуть тривалий час спілкуватися з учителем жестами, накопичуючи пасивний запас лексики. Потрібно запастися терпінням, не тиснути на них, дочекатися, поки діти відчують себе достатньо впевнено, щоб заговорити самостійно.

Результати: діти розуміють англійську мову, набувають навички правильної вимови, приймають участь в діалогах, використовуючи основні структури англійської мови.

I can sing (musicals) – Я вмію співати (мюзікли)

Цей курс розрахований на дітей віком 4-5 років, які пройшли навчання за програмою «I сan sing (games)». Діти вже можуть спілкуватися англійською мовою, знають багато пісень та ігор англійською. І вони вже доросли до того рівня, щоб взяти участь у англомовному мюзіклі! Відтепер на заняття приходять не просто діти, а справжні артисти. Вони не просто вчать нові слова, фрази і пісні англійською мовою – вони грають ролі у мюзіклі на англійській мові.

Навчання проходить за тими самими принципами, що і раніше, з тією різницею, що у кінці кожного півріччя педагог ставить із дітьми мюзикл. Такий підхід дає чудові результати у вивченні мови, а найголовніше, діти просто закохуються в англійську мову, щоразу переконуючись, що англійська – це весело і цікаво!

Відгуки