Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

I can sing (games) – Я вмію співати

Запрошуємо дітей віком 3-5 років на нульову сходинку курсу “I love English”.

Мета курсу: навчити дітей сприймати англійську мову на слух, створити образ мови в мозку дитини завдяки тому, що дитина багато разів прослуховує, а потім і проспівує розмовні фрази і граматичні структури.

Програма націлена в першу чергу на розвиток слухання і вимови через імітацію і гру, що робить вивчення мови цікавим і веселим. Уроки ведуться в музично – ігровій формі. Величезну допомогу надає використання фонограм, які діти обов’язково прослуховують вдома. Спеціально підібрані римування, покладені на англійські мелодії, пісеньки виконуються на диску носіями мови.

Фактично, кожен урок – це пісні, які з’єднані між собою невеликими діалогами. І перший час діти під цей диск просто рухаються – танцюють і граються, поступовов починаючи розуміти певні слова і фрази англійською мовою.

На кожен урок приходить гість – іграшка, що розмовляє виключно англійською мовою.  Це дозволяє продемонструвати діалогічне мовлення. На першому етапі весь діалог озвучує вчитель. Поступово в діалог включаються діти.

Незважаючи на те, що матеріал призначений для аудіювання, частина дітей починає говорити вже на перших заняттях. Особливо це стосується старших дошкільників. Діти молодшого віку можуть тривалий час спілкуватися з учителем жестами, накопичуючи пасивний запас лексики. Потрібно запастися терпінням, не тиснути на них, дочекатися, поки діти відчують себе достатньо впевнено, щоб заговорити самостійно.

Результати: діти розуміють англійську мову, набувають навички правильної вимови, приймають участь в діалогах, використовуючи основні структури англійської мови.

I can sing (musicals) – Я вмію співати (мюзікли)

Цей курс розрахований на дітей віком 4-5 років, які пройшли навчання за програмою «I сan sing (games)». Діти вже можуть спілкуватися англійською мовою, знають багато пісень та ігор англійською. І вони вже доросли до того рівня, щоб взяти участь у англомовному мюзіклі! Відтепер на заняття приходять не просто діти, а справжні артисти. Вони не просто вчать нові слова, фрази і пісні англійською мовою – вони грають ролі у мюзіклі на англійській мові.

Навчання проходить за тими самими принципами, що і раніше, з тією різницею, що у кінці кожного півріччя педагог ставить із дітьми мюзикл. Такий підхід дає чудові результати у вивченні мови, а найголовніше, діти просто закохуються в англійську мову, щоразу переконуючись, що англійська – це весело і цікаво!

Відгуки

Почала розрізняти на слух англійську мову з-поміж інших. Знає кольори, звірят і вміє рахувати до 10 на англійській мові. Співає на англійській. Даним курсом я задоволена. Будем продовжувати навчатись.

Заяць Наталя (3 р.)


Дуже задоволена, що Остап відвідує заняття англійської мови. Він знає багато англійських слів та виразів і часто пригадує їх вдома. Також дуже приємно, що в Олі він вбачає не лише вчителя, а й друга. Ми плануємо й на наступний рік відвідувати англійську мову в клубі “Промінчики”, і будемо безмежно раді, якщо Оля залишиться з нами. 

Максимюк Остап (3 р.)


Дитина знає тварин, кольори, рахувати до 10, співає пісеньки, відповідає на запитання вчителя англійською. Адаптувалась гарно до внутрішньої благоприємної атмосфери. Сподобався підхід вчителя Олі до діток. 

Оліяр Людочка (4 р.)


За цей час дитина вивчила багато фраз, стала комунікабельнішою, сміливішою, прогресивнішою. Дуже задоволені навчальним процесом і дуже вдячні нашій учительці!

Струтинська Соломія (4 р.)


Алінка орієнтується у назвах тварин і вміє рахувати! Якщо взяти, що ми прийшли без знань, то я задоволена! Подобається підхід до дітей, до знань, відповідно розвиваючі свята та майстер-класи. Дякуємо!

Шуліга Алінка, (4 р.)


Відвідуючи заняття я побачила, що моя дитина, не зважаючи на те, що ми рідко ходили, пробує розмовляти англійською мовою. Дитина з задоволенням біжить на заняття, а отже їй цікаво. Основним результатом є те, що Остап навчився рахувати, а також вміє сказати як називається, скільки років, назвати усіх звірят.

Римар Остапчик (4 р.)


Дитина добре засвоїла лічбу, кольори, назви багатьох тварин. Вивчила пісеньки на англійській мові. Розуміє звернення і прохання вчителя.

Шульгін Володя (4 р.)


Дуже задоволені. Побачила великий результат в дитини, бажання ходити на заняття і вчити англійську. Викладач прекрасна. Все супер!!!

Холодзьон Марина (3 р.)