Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Ви мама, яка хоче все встигнути, але поки що у декретній відпустці і не маєте з ким залишити свою дитину? Вас попередили, що влітку ваш дитячий садок закривається на 1 місяць?

Тоді приводьте свою дитину в наш літній мінісад!

Можливо, це не вирішить вашу проблему повністю, але дасть вам щодня 3-4 години вільного часу. І, найважливіше, ваша дитина не просто під наглядом, а отримує різнобічний розвиток в клубі, спілкується з іншими дітьми, вчиться слухати чужих дорослих і т. д. Адже для успішної соціальної адаптації дитині з 3х років необхідне спілкування з іншими дітьми і дорослими, оскільки при цьому розвивається вміння домовлятися, проявляються лідерські якості, дитина вчиться разом з усіма брати участь в якій-небудь діяльності (що їй дуже стане в нагоді в школі).

Літній мінісад – це наші найкращі курси в одному флаконі:

  • Скринька знань – надзвичайно цікавий курс, створений, перш за все, для знайомства дітей з навколишнім світом. Кожне заняття – це гра, творчість, пізнання і дослідження нового. Непомітно для себе, у грі, діти також  повторять букви, цифри, закріплять навички лічби і читання. Прочитати детальніше про цей курс можна тут.
  • Summer English – курс англійської мови, наповнений неймовірними пригодами в компанії піратів, ковбоїв і космонавтів. Цей курс буває в нас лише влітку. Прочитати детальніше про нього можна тут.
  • Творча студія, де на дітей чекають казкові подорожі в ліс, на море і т.п.
  • Ляльковий театр. Прочитати детальніше про нього можна тут
  • Дитячий фітнес та веселі рухливі ігри на свіжому повітрі.

 

Режим роботи: тричі на тиждень по 3-4 години на день.  Максимальна кількість дітей в групі – 8.

        

Відгуки

Сухарський Артем, 4 роки

Ми дуже задоволені. Чудові, компетентні вчителі. Дитина із задоволенням відвідує заняття, дуже багато вивчила за цих пів року, змінилась поведінка. Дуже дякуємо “Промінчикам” за чудові заняття, розвиток дитини, хороше ставлення до дітей, профеійність вчителів. Давайте дитину на навчання, не пошкодуєте. 

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ