Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Ласкаво просимо діток 3-5 р. в наш садок неповного дня!

  • Потребуєте кілька вільних годин в день для себе?
  • Хочете підготувати дитину до садочку без зайвих сліз та розчарувань?
  • Бажаєте, щоб дитина стала більш самостійною, навчилася гратися і дружити з іншими дітьми?
  • Для вас важливо, щоб дитина отримувала всебічний розвиток – інтелектуальний, творчий, фізичний?

Тоді приводьте свою дитину в наш міні садок неповного дня!

Вже понад 12 років ми працюємо у сфері гармонійного розвитку дітей дошкільного віку. Цей міні садок ми створили за запитами батьків, які з тих чи інших причин не віддають свою дитину в дитячий сад повного дня. Або, навпаки, планують віддати, але хочуть, щоб дитина спочатку звикла бути без мами протягом декількох годин у комфортній обстановці з невеликою кількістю діток. 

7 причин, чому варто обрати для своєї дитини міні садок “Промінчики”:

1. Безпечний і психологічно комфортний простір, повага до особистості кожної дитини.

2. Вихователі, для яких  фраза Я.А.Коменського “Спочатку любити – потім учити” не просто красиві слова, а життєве кредо.

3. Затишна домашня атмосфера: нове сучасне приміщення площею 70 кв.м, 2 просторі кімнати для занять і відпочинку, повністю обладнана кухня-студія, 2 санвузли, м’яка підлога з підігрівом.

4. Зручне розташування поруч з парком «Топільче», що забезпечує максимум прогулянок та ігор на свіжому повітрі.

5. Гармонійний розвиток дитини у різних напрямках: заняття за програмою “Світ навколо нас”, “Розмовляй-ка”, “Театральна майстерність”, “Англійська мова”, “Легоконструювання”“Артстудія з пісочною анімацією”, “Дитячий фітнес”. 

6. Соціалізація дітей через гру. Міні сад – це не тільки цікаві заняття, а й захоплюючі сюжетно-рольові та рухливі ігри.  Педагог  обов’язково навчає дітей спільній грі та продуктивному спілкуванню. Саме у грі діти вчаться чекати своєї черги, домовлятися між собою, слухати і виконувати інструкції дорослого. 

7. Невелика група дітей (8-10), завдяки чому кожна дитина отримує належну увагу та індивідуальний підхід до розвитку.

Оберіть зручний для вас формат відвідування мінісадочку і записуйтеся на пробний день!

2 рази на тиждень

3 рази на тиждень

5 разів на тиждень

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОБНИЙ ДЕНЬ
Відгуки

Три роки мій син відвідував сімейний клуб «Промінчики», на жаль, більше не відвідуватиме, бо йде у перший клас. Оскільки у сина були незначні проблеми із ходінням, то державні садочки відразу закрили перед нами двері, а приватні – відмовляли один за одним! Я ковтала сльози, але продовжувала шукати. І наскільки величезним було моє здивування, коли я говорила із адміністратором «Промінчиків» про проблеми сина із ходінням, а вона навіть голосом не дала зрозуміти, що це якась проблема! Нас прийняли, як рідних і це саме це слово, яке описує усіх працівників цього клубу! Вони стали для нас сім’єю! Рівень професіоналізму, турботи та відповідальності у клубі надзвичайно високий! Я із щирим серцем вдячна вам, що прийняли нас три роки тому і любили мою дитину, як рідну❤️ Ми ваc дуже-дуже любимо!!! (Ірина Тицька, мама Іллі)


Мамам щира вдячність за чудові відео і фотографії! Олечка, вам велике спасибі за ваше чарівне професійне викладання і навчання. Ви педагог від Бога!!! Алісія буде сумувати за вами і своїми новими друзями (Наталя Опалько, мама Алісії)