Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Ласкаво просимо в наш садок неповного дня! Ми створили цей міні садок за запитами батьків, які з тих чи інших причин не віддають свою дитину в дитячий сад повного дня. Або, навпаки, планують віддати, але хочуть, щоб дитина спочатку звикла бути без мами протягом декількох годин у комфортній обстановці з невеликою кількостю діток. 

Наш дитячий садок подарує дітям захоплюючу подорож в країну знань і нових відкриттів, а мамам 4 години вільного часу.

Група дітей віком 3-5 років

тричі на тиждень (понеділок – середа – п’ятниця, з 10.00 до 14.00).

 Щодня на дітей чекають цікаві заняття, що включають математику і читання, англійську мову, ліплення і малювання, конструювання, різні види аплікацій і завдання на розвиток дрібної моторики руки та інше.

Час перебування дітей в групі міні саду ретельно продуманий і спланований так, щоб завдання розумно чергувалися, а вільна гра була б логічним продовженням виконаного перед цим завдання.

Міні сад – це не тільки цікаві заняття, це ще й захоплюючі сюжетно-рольові та групові рухливі ігри.  Педагог  обов’язково навчає дітей спільній грі та продуктивному спілкуванню. Саме у грі діти вчаться чекати своєї черги, домовлятися між собою, слухати і виконувати інструкції дорослого. 

Група дітей віком 5-6 років

двічі на тиждень (вівторок – четвер, 9.30-13.30).

В цій групі на дітей чекають інтенсивні заняття з підготовки до школи. Протягом 4-х годин діти мають  4 уроки: 

  • читання,
  • математика,
  • школа швидкісного інтелекту,
  • англійська мова.

Але діти не втомлюються, тому що між уроками в них є блоки нейросенсорної гімнастики для покращення працездатності мозку, цікаві сюжетно-рольоі ігри, проєктна діяльність і чайна пауза. 

Проектна діяльність спонукає дітей ставити питання і шукати на них відповіді,  вчить критично мислити, працювати в команді, формує вміння формулювати і аргументувати свої думки, планувати свою роботу.

Сюжетно-рольові ігри вчать дітей продуктивному спілкуванню з однолітками.

Максимальна кількість дітей в групі – 8.