Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Мандри світом для дітей 4-6 років

«Мандри світом» —особливий курс, який з нетерпінням чекають усі діти. Хто ж з них відмовиться побувати на сафарі в Африці чи помилуватися північним сяйвом у Арктиці? Хто не захоче відправитися в космос і особисто переконатися у тому, що Земля насправді кругла?

Реальні подорожі світом у наших дітей ще попереду, а поки що всі допитливі хлопчики і дівчатка знаходять для себе багато цікавого у студії ”Мандри світом”. На кожному занятті діти вирушають у дивовижний світ нових відкриттів, у захоплюючій ігровій формі вивчають географію і особливості нашої планети Земля.

Протягом року діти подорожують з материка на материк,  дізнаються багато цікавого про природу, тварин і птахів різних континентів. Відвідують найзагадковіші куточки нашої планети, знайомляться з історією і традиціями різних народів.

На занятті діти не просто слухають педагога чи дивляться презентацію, вони є активними учасниками мандрів. Щоразу діти проводять різноманітні досліди, експерименти, здійснюють спостереження. Кожне заняття передбачає також 1-2 творчих поробки, які залишаються в дітей на пам’ять про країну, до якої мандрували. Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень і тривають 3 години.

Максимальна кількість дітей в групі – 8.