fbpx
Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432
14Кві
2017
0
Літній табір в межах міста для молодших школярів

Літній табір в межах міста для молодших школярів

Інформація для дітей від 6 до 12 років, які не знають, куди себе подіти на канікулах,  а також для їхніх батьків, що стурбовані цим питанням.

Час летить швидко, і не встигнеш озирнутися, а вже черговий останній дзвоник в школі сповіщає про початок довгих літніх канікул. Усі діти чекають на них з нетерпінням. Але не завжди їх очікування виправдовуються.

Чудово, якщо є можливість організувати для дитини  відпочинок на морі чи в горах. Добре, якщо є бабуся в селі і можна відправити туди своє чадо на свіже повітря, фрукти та ягоди.

А якщо такої можливості немає? Тоді постає питання: чим зайняти дитину в місті, поки батьки на роботі? Кожен вирішує це питання по-своєму: залишити вдома саму на цілий день, взяти з собою на роботу, дозволити гуляти самостійно на вулиці… Кожен з цих варіантів не влаштовує до кінця ні маму, ні дитину.

Якщо частину літніх канікул дитині доведеться провести в місті, варто задуматися вже зараз, як організовувати її дозвілля влітку. Чим старше стають діти, тим більше вони потребують спілкування з однолітками. Вони хочуть проводити час весело і активно.

Тут на допомогу може прийти міській літній табір.

Такі табори можуть бути при школі, при церкві або при дитячих клубах і центрах розвитку.

Шкільний літній табір

Зазвичай такий табір працює впродовж трьох-чотирьох тижнів червня. У будні, поки батьки на роботі, діти перебувають у таборі. Розпорядок дня включає харчування в шкільній їдальні. Вожаті табору – вчителя школи. Шкільний табір – бюджетний варіант літнього дозвілля для дітей. Якщо у вашій школі не планують відкриття шкільного табору, можна подзвонити в міській департамент освіти і дізнатися, в якій школі планується такий табір.

«Веселі канікули з Богом»

Вже декілька років поспіль в Тернополі і в районах області проводиться табір “Веселі канікули з Богом”.  Організовують такі  канікули семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого. З дітьми граються і водночас навчають їх християнським цінностям. Щороку табір охоплює все більше і більше учасників.

Участь у таборі – безкоштовна. На жаль, тривалість Веселих літніх канікул – лише 1 тиждень.

Літній міській табір при дитячих клубах

У сезон літніх канікул свої програми дозвілля для дітей пропонують також деякі дитячі клуби й центри розвитку. Одні з них розраховані на декілька годин в день, інші – на повний день. Групи діток зазвичай не дуже великі – 10-15 дітей.

Великий плюс такого табору в тому, що він має достатню базу (методичну, матеріальну) для організації якісного дозвілля та навчання. Перебуваючи тут, діти міняють обстановку, відпочивають від «шкільних стін», знайомляться з новими людьми, навчаються і здобувають нові навички.

Вибираючи літній табір при дитячому клубі, уточніть, чи є можливість провести в ньому пробний день, і чи можна буде дитині приєднатися до програми, якщо вона вже почалася. Варто узгодити з менеджером клубу можливість знижок за попереднім записом у табір, а також обговорити повернення частини коштів, якщо дитина пропустить один або кілька днів табору.

Рішення щодо вибору денного літнього табору залежить від багатьох факторів – від віку і характеру школяра, його інтересів і уподобань, досвіду проведення ним минулих літніх канікул (якщо такий є), фінансових можливостей батьків. У будь-якому випадку дорослі можуть бути впевнені – поки дитина в таборі, він не проводить літнє дозвілля вдома біля комп’ютера і не піддається небезпекам вулиці.

 

Немає коментарів

Коментувати