Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Ви мама, яка хоче все встигнути, але поки що у декретній відпустці і не маєте з ким залишити свою дитину? Вас попередили, що влітку ваш дитячий садок закривається на 1 місяць?

Тоді приводьте свою дитину в наш літній мінісад!

Можливо, це не вирішить вашу проблему повністю, але дасть вам щодня 3-4 години вільного часу. І, найважливіше, ваша дитина не просто під наглядом, а отримує різнобічний розвиток в клубі, спілкується з іншими дітьми, вчиться слухати чужих дорослих і т. д. Адже для успішної соціальної адаптації дитині з 3х років необхідне спілкування з іншими дітьми і дорослими, оскільки при цьому розвивається вміння домовлятися, проявляються лідерські якості, дитина вчиться разом з усіма брати участь в якій-небудь діяльності (що їй дуже стане в нагоді в школі).

Літній мінісад – це наші найкращі курси в одному флаконі:

  • Скринька знань – надзвичайно цікавий курс, створений, перш за все, для знайомства дітей з навколишнім світом. Кожне заняття – це гра, творчість, пізнання і дослідження нового. Непомітно для себе, у грі, діти також  повторять букви, цифри, закріплять навички лічби і читання. Прочитати детальніше про цей курс можна тут.
  • Summer English – курс англійської мови, наповнений неймовірними пригодами в компанії піратів, ковбоїв і космонавтів. Цей курс буває в нас лише влітку. Прочитати детальніше про нього можна тут.
  • Творча студія, де на дітей чекають казкові подорожі в ліс, на море і т.п.
  • Ляльковий театр. Прочитати детальніше про нього можна тут
  • Дитячий фітнес та веселі рухливі ігри на свіжому повітрі.

Режим роботи: тричі на тиждень по 3-4 години на день.  Максимальна кількість дітей в групі – 8.