Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Захоплюючі літні канікули

для підлітків 10-12 років

Якщо вашій дитині від 10 до 12 років і частину літніх канікул вона проведе в місті, відберіть її у комп’ютера і соцмереж, подаруйте 3 години живого спілкування з однолітками, веселих ігор та розваг на літньому майданчику «Промінчиків»!

Цього літа ми запускаємо новий проект для наших улюблених учнів, які відвідували клуб в дошкільному і молодшому шкільному віці, а тепер вступили в підлітковий період життя.  Будемо раді бачити серед них і вашу дитину!

Літній артмайданчик

На літньому артмайданчику підлітки зможуть оволодіти унікальним мистецтвом малювання піском.  Це дуже корисне мистецтво, що розкриває творчий потенціал, знімає душевну напругу і стрес. І малювання піском на склі дуже приваблює підлітків. Олівці та фарби вже не актуальні у цьому віці, а от сучасне і креативне заняття – це те, що треба.

Кожній дитині виділяється своя “пісочниця” – стіл-планшет з кольоровою підсвіткою і чистим кварцовим піском. Для створення легкої темряви опускаються жалюзі, включається приємна музика, запалюються ароматичні  свічки з ароматом лаванди, мандарина чи грейпфрута, дитина бере жменю піску в долоню,  прислухається до своєї уяви  – і чарівне дійство починається!

Після малювання піском на підлітків чекає творча зона: діти оволодіють мистецтвом квілінгу, декупажу, зроблять квіти з цукерок, пошиють іграшки з фетру тощо.

Друга година – заняття з акторської майстерності.Майже у кожному бешкетнику ховається талановитий актор. Майже кожен “погано” себе почував, коли треба було йти в школу на важку контрольну. Настав час показати себе з іншої сторони! На літньому артмайданчику підлітки зможуть розкрити свій акторський талант, завести нові знайомства і просто весело провести час. А в кінці зміни вони порадують нас прем’єрою старої казки на новий лад.

Остання година літнього артмайданчику присвячена її величності Грі! Діксіт, Алліас, Уно, Дженга, Мафія –ваші діти будуть в захваті від цих ігор. Сучасні підлітки надто багато часу проводять в обнімку з гаджетами, у комп’ютерних іграх.  Через це вони часто не вміють налагодити відносини з однолітками, їм не вистачає взаєморозуміння і терпіння. І саме настільні ігри, в яких одночасно бере участь до 10 дітей, допомагають їм  навчитися  мистецтву спілкування, навчитися достойно зустрічати поразку і перемогу, а ще отримати море задоволення і азарту під час гри.

Режим роботи: двічі на тиждень (понеділок, середа), 14.00-17.00.

Літня кулінарна школа «Смачна подорож Європою»

На літні канікули ми підготували особливий проект для дітей 10-12 років. Це не просто кулінарні майстер-класи з приготування тієї чи іншої страви. Це, перш за все, цікаві подорожі до Греції, Італії, Іспанії та інших країн Європи. Діти познайомляться з найвидатнішими пам’ятками архітектури тої чи іншої країни, з цікавими фактами про країну і, звичайно, навчаться готувати смачні страви різних національних кухонь. Враховуючи, що це літній курс, ми перш за все зробили акцент на смачну випічку з ягодами.Ось перелік країн і страв, які будуть на майстер-класах:

 • Німеччина – національний пиріг штройзель кухен
 • Великобританія – трайфл
 • Греція – хорьятікі (сільський салат) – грецький салат
 • Франція – тарт з полуницею
 • Іспанія – чуррос (випічка із заварного тіста)
 • Італія – піцца
 • Швейцарія – шоколадний фондю
 • Фінляндія – фінський пиріг з чорницями
 • Україна – ягідний пінник
 • Шококвест

А щоб дітям було ще цікавіше готувати, ми розділимо дітей на команди і введемо елементи з шоу-програми «Майстер-шеф». В останній день курсу на дітей чекає незвичайний кулінарний квест – дітям потрібно спочатку знайти втрачений старовинний рецепт шоколаду, а потім приготувати справжні шоколадні цукерки.

Режим роботи: двічі на тиждень (вівторок, четвер), 14.00-17.00.

Літня академія пригод

Хто з підлітків не любить пригоди! Саме у підлітковому віці дітям хочеться ризикувати, перевіряючи себе на сміливість. І деколи ці перевірки, на жаль, закінчуються травмами. Саме влітку дитячий травматизм збільшується на 20%. Заборонити підлітку пізнавати світ і випробувати себе неможливо. Але можна робити це максимально безпечно, під наглядом професійних педагогів. Саме для цього ми і відкриваємо літню Академію пригод. Щопр’ятниці на дітей чекає 3 години активних ігор і розваг на свіжому повітрі:

 • Ігрова програма на командо утворення («Стежиною довіри»)
 • Цікаві квести в парку «Топільче»
 • Пікнік на березі річки
 • Веселі конкурси, квести, настільні ігри в клубі (на випадок дощу)

Запрошуємо ваших дітей за чудовим, насиченим подіями відпочинком та незабутніми враженнями! Ми знаємо, як зробити відпочинок підлітків настільки яскравим і захоплюючим, що вони забудуть про свої планшети і смартфони.

Запишіть дитину на будь-яку з цих програм до 15 травня 

і отримайте в подарунок 3 години безкоштовно в Академії пригод!