Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

 Якщо вашій дитині від 10 до 12 років 

і частину літніх канікул вона проведе в місті,

відберіть її у комп’ютера і соцмереж,

подаруйте 3 години живого спілкування ,

веселих ігор та розваг з однолітками!

 

 

Студія SAND ART 

Запрошуємо підлітків оволодіти унікальним мистецтвом малювання піском на склі  у літній студії SAND-ART! Малювання піском на склі дуже приваблює підлітків. Олівці та фарби вже не актуальні у цьому віці, а от сучасне і креативне заняття – це те, що треба. Малювання піском на склі – це також чудова арт-терапія для підлітків, що допомагає встановити внутрішню гармонію.

Кожній дитині виділяється своя “пісочниця” – стіл-планшет з кольоровою підсвіткою і чистим кварцовим піском. Цей процес настільки захоплює і зачаровує, що вже з першого малюнка виникає відчуття, що ти — справжній художник і творець.

Режим роботи: вівторок/четвер 15.00-16.00.

Ігротека ФОРМУЛА ГРИ

Сучасні підлітки надто багато часу проводять в обнімку зі своїми гаджетами. Через це вони часто не вміють налагодити відносини з однолітками, їм не вистачає взаєморозуміння і терпіння. І саме настільні ігри, в яких одночасно бере участь до 10 дітей, допомагають їм  навчитися  мистецтву спілкування, навчитися достойно зустрічати поразку і перемогу, а ще отримати море задоволення і азарту під час гри.

У нашій колекції є багато сучасних настільних ігор, які нікого не залишать байдужими: Бенг, Мафія, Аліас, Діксіт, Уно, Секретні імена, Дженга, Доббль, Зіллєваріння, Колонізатори, Гоббіт та інші.

Діти можуть сміливо приходити, навіть якщо ніколи ні у що не грали, – наш ведучий із задоволенням занурить новачків у світ ігор, розкаже правила і навчить різноманітних тактик та стратегій.

Хороший настрій та азарт  гарантуємо! 

Режим роботи: вівторок/четвер 16.00-18.00.

Запрошуємо ваших підлітків за чудовим, насиченим подіями відпочинком та незабутніми враженнями! Ми знаємо, як зробити відпочинок підлітків настільки яскравим і захоплюючим, що вони забудуть про свої планшети і смартфони.