Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

У дошкільному віці енергії у дітей хоч відбавляй. І треба вміти направити цю енергію «у мирних цілях». Наприклад, на творчих заняттях у театральній студії «Ляльковий театр».

Що ми зробили в цьому курсі унікального?

Здавалося б, ляльковий театр вести просто – роздав ляльок на руку, розподілив ролі і грай! Але це не так. Із захопленням довго розігрувати роль, повторювати слова і відпрацьовувати інтонацію в голосі можуть тільки діти, які вже стали школярами. А ось дошкільнята дуже швидко втомлюються від одноманітної діяльності, хоч їм і подобається бути артистами. Ми врахували цю особливість дітей дошкільного віку і побудували заняття таким чином, що вони проходять у вигляді справжньої гри, що весь час змінюється.

Протягом місяця діти знайомляться з якоюсь одною казкою. Що може бути для дитини краще, ніж слухати чи дивитися казку? Тільки в неї грати! А якщо героїв казки ти виготовляєш власноруч і їх можна забрати з собою додому, то казка постане ввечері перед мамою і татом, бабусею і дідусем.

Кожен з дітей отримує ляльку на руку і повторює рухи за лялькою, надягнутою на руку педагога (навчання управлінню ляльками). Потім раптом прилітає, звідки не візьмися, вітерець, і діти зміцнюють його з допомогою особливого дихання (мовленнєві вправи). А вже ігри з інтонаціями в голосі завжди вирізняються різноманітністю і оригінальністю!

Крім того, ми точно знаємо, що діти дуже люблять самі з собою розігрувати казки. І ми знаємо, як прикро розлучатися після заняття з улюбленими героями. Саме тому, розігруючи казку в клубі з допомогою ляльок, діти обов’язково на заняттях виготовляють власних ляльок, яких потім забирають додому. А вдома ці ляльки можуть стати героями і нової казки, автором якої буде сама дитина.

При виготовленні ляльок дитяча творчість присутня у всій красі! Ляльки обов’язково виходять у всіх дітей з власною родзинкою, незважаючи на те, що шаблони були у всіх однакові. До речі, «домашні ляльки» вирізняються різноманітністю – це і конусні ляльки, і площинні, що рухаються за допомогою прищіпки-помічниці, ляльки – об’ємні вироби тощо.

Який ляльковий театр без музики? Ми спеціально підібрали мелодії, що допомогають зробити заняття живими і цікавими, дозволяють дітям розслабитися, а лялькам в руках дітей затанцювати!

Результати від занять

Заняття у театральній студії сприяють розвитку мовлення, пам’яті, уяви, гнучкості і артистичності. Виготовлення ляльок під час занять допомагає розвинути дрібну моторику, посидючість. Але не це є головним результатом, до якого ми прагнемо. Головний результат – це товариська дитина, яка вміє впевнено спілкуватися з іншими незнайомими дітьми і дорослими.

Режим роботи: 1 раз на тиждень, тривалість – 50 хвилин. Максимальна кількість дітей у групі – 8.