Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Курс впевненості і спілкування

для підлітків 9-12  та 13-15 років

  • Чи вмієш ти  дружити по-справжньому?
  • Чи можеш бути переконливим, довести свою думку?
  • Чи знаєш, як впоратися зі страхом, невпевненістю, злістю?
  • Чи ставиш перед собою цілі і чи вдається тобі їх досягати?
  • Чи встигаєш вчасно зробити всі важливі для тебе справи?

Задайте ці питання своїй дитини. Скільки «так» ви отримали?

Після того, як ваша  дитина пройде навчання в «Лабораторії успіху»,  вона на всі питання дасть впевнену відповідь «так!».

Поки діти ростуть, у нас завжди є можливість прищепити їм високу самооцінку та позитивні установки.  Вчити розуміти себе і свої емоції, почуття і вчинки інших людей. Формувати навички успішної людини. Саме для цього ми і створили Лабораторію успіху.

Програма Лабораторії включає психологію конструктивного спілкування, мистецтво врегулювання конфліктів, елементи казкотерапії, арт-терапії, теорію лідерства, ігрову терапію та інше.

Ми не готуємо дітей до «дорослого життя». Ми виходимо з того, що кожен з них  проживає своє життя тут і зараз, і бачимо своє завдання в тому, щоб допомогти стати щасливим і впевненим у собі сьогодні, а не завтра. Ми приймаємо кожного таким, як він є, і допомагаємо стати кращою версією себе.

Режим роботи: 1 раз на тиждень по вихідних. 10 занять тривалістю по 2 години. 

Максимальна кількість дітей в групі – 12. 

Відгуки

Це було круутоо! Дякую Вам, Ірочка, і “Промінчикам” за цю можливість!! Я щаслива як мама. Макс щасливий теж, що пройшов цей шлях – знайомство із собою, разом з вами, з командою, тепер вже і друзів. За той час він замітно подорослішав, я бачу якісні цеглинки, закладені у його фундаменті особистості. Велике дякую за вашу працю, в якій відчувається любов. Ми теж Вас любимоооо!!! (Оксана Собчук, мама 13-річного Максима)


Моя донька (15 р.) категорично не хотіла йти в Лабораторію успіху. Довелося пускати в дію підкуп і шантаж, щоб вмовити її прийти на перше заняття. Вона не пропустила далі жодного заняття і з нетерпінням чекала на кожне наступне. А по закінченні Лабораторії сказала мені: мама, дякую, що заставила мене прийти в Лабораторію. Тут мені повернули віру в однолітків. І я хочу бути психологом, як Іра! (Тетяна Іменнова, мама 15-річної Анни)


Дуже дякую педагогам за проведення курсу Лабораторія успіху. Бачу зміни в хорошу сторону для Дем’яна, він навчився стримувати свої емоції і став більш спокійнішим. Будемо раді зустрічатися надалі. Дякую! (Будна Оксана, мама 10-річного Дем’яна).


Щиро дякую психологу і клубу “Промінчики” за проведення курсу “Лабораторія успіху”.  Зміни в дитині і її поведінці я помітила з 3-го заняття. Після 5-го заняття вона почала розповідати, як краще поступити в тій чи іншій ситуації. Дитина стала спокійніше реагувати на різні ситуації, пояснювати, чому саме так вона хоче зробити, обґрунтовувати свої дії. З нетерпінням чекаєм продовження курсу (Ольга Тхорик, мама 9-річної Яни).  


Неймовірно вдячна за вашу допомогу! Для Софійки дуже важлива добра вчителька. Тому вам респект! (Ми на танці перестали ходити тому, що вчителька кричала.) Зміни є після кожного заняття, і вони впливають і на нас, як батьків! Ми обов’язково будемо ходити і надалі! Дякую! (Ірина та Сергій Генсьорські, батьки  10-річної Софії)


 

ЗАПИСАТИСЯ