Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

У сучасному світі багато небезпек, починаючи від незнайомців, закінчуючи однолітками. Ми не можемо зробити так, щоб нашим дітям нічого не загрожувало. Проте ми  можемо зробити так, щоб у разі небезпеки вони не просто знали, як чинити правильно, але й уміли це робити без вагань і сумнівів.  Саме цьому навчатимуть на курсах самозахисту для підлітків!

Основна мета, яку ставлять перед собою курси, – навчити заздалегідь виявляти небезпеку і максимально швидко уникнути її. Заняття спрямовані на поліпшення фізичної форми, розвиток витривалості і реакції, спритності і гнучкості.

За місяць курсів підлітки опанують основними  фізичними та психологічними аспектами захисту:

  • навчаться спеціальним технікам, які можуть бути використані у разі необхідності;
  • набудуть навички правильної поведінки в екстремальних умовах, навчаться розпізнавати загрозу і не панікувати в критичній ситуації;
  • навчаться правилам користування різноманітними засобами самозахисту та основам домедичної допомоги.

Безпека — це не просто корисна інформація, яку потрібно запам’ятати. Це життєво необхідні навички  поведінки в екстремальних умовах. І саме на курсах самозахисту підлітки сформують і доведуть до автоматизму ці навички.

Режим роботи: вівторок-четвер 18.00 (дівчата); 19.00 (хлопці)

Ми розділили групи за статевою ознакою для зменшення сором’язливості і збільшення комфортності на заняттях. Також ми не хочемо, щоб хлопці тренувалися в рукопашному бою з дівчатами, тому що це розмиває межі в застосуванні фізичної сили.

Перше заняття – 4 червня. Вартість курсу – 500 грн (10 занять).

Не пропустіть! Це важливо для всіх і кожного!