Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Сімейний клуб «Промінчики» –офіційний представник інноваційної методики  В.Мещерякової в західному регіоні України. Ця методика вже більше 10 років є найпопулярнішою в Україні, Росії, Латвії та інших країнах СНД саме тому, що результати вивчення мови перевершують сподівання батьків. Наші вчителі пройшли навчання на авторському курсі В. Мещерякової і отримали авторські свідоцтва, що дають право навчати дітей за цією методикою. Наш досвід, системний підхід, кваліфікація учителів дозволяють  визначити особливості кожної дитини і занурити її в захоплюючий світ англійської мови!

Основний принцип навчання в нас – «англійська, як рідна мова», тобто дитина спочатку слухає, розуміє, потім намагається повторювати, а потім – ГОВОРИТЬ! Оволодіння рідною мовою не є для дитини самоціллю, вона необхідна їй для спілкування й взаємодії з іншими людьми. Так і на уроках англійської мови діти не вчать мову, а просто використовують те, що вже чули в мові вчителя або на диску, для того, щоб мати можливість брати участь у загальній грі.

Цікаві, захоплюючі, комунікативні заняття забезпечують поступове занурення малюка в мовне середовище  за короткий термін. Кожен урок – це ГРА, а не урок з елементами гри. Це гра іноземною мовою, а не гра в іноземну мову. У грі, непомітно для себе, діти починають висловлювати свої думки англійською мовою. На уроці дитина щоразу переконується в тому, що вона МОЖЕ спілкуватися англійською, і після кожного уроку її впевненість у цьому тільки зростає! Тому у наших маленьких учнів абсолютно відсутній мовний бар’єр у спілкуванні. Методика В.Мещерякової передбачає системне навчання дітей від 3-х до 12 років. Діти поступово піднімаються по сходинкам вивчення англійської мови.

ЗАПИСАТИСЯ на ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ