Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Для дітей віком від 6 років.

Як навчити дитину готувати і прищепити їй любов до кулінарії?  Дуже просто! Приводьте її до нас на кулінарні майстер-класи. Тут під керівництвом досвідченого кухаря-педагога діти вчаться готувати різні смаколики. Що бажаєте?

Шоколадний фондан? Французьку спокусу – тістечка макарон? Імбирні пряники? Печиво з апельсином та корицею? Італійську піца? Японське суші? Зелені млинці? Цукерки з горіхів і сухофруктів?

На наших кулінарних майстер-класах немає нічого неможливого! Діти у захваті від можливості приготувати ту чи іншу страву власноруч. І в нас все відбувається по-дорослому: діти вдягають яскраво-жовті фартухи і кухарські ковпаки, ретельно миють руки і приступають до приготування страви, уважно слухаючи кухаря і виконуючи всі його вказівки.

Під час майстер-класу діти також дізнаються багато цікавого про страву, яку готують, та про її інгредієнти. Завершується майстер-клас смачним чаюванням із свіжою випічкою. Діти обов’язково отримують детальний рецепт страви, що готували. І багато хто з них потім радує вдома батьків самостійно приготовленим пирогом чи піцею. Приводьте свою дитину на кулінарний майстер-клас! Буде смачно!

Літня кулінарна школа «Смачна подорож Європою».

На літні канікули ми підготували особливий проект для дітей 10-12 років. Це не просто кулінарні майстер-класи з приготування тієї чи іншої страви. Це, перш за все, цікаві подорожі до Греції, Італії, Іспанії та інших країн. Діти познайомляться з найвидатнішими пам’ятками архітектури тої чи іншої країни, з цікавими фактами про країну і, звичайно, навчаться готувати смачні страви різних національних кухонь. Враховуючи, що це літній курс, ми перш за все зробили акцент на смачну випічку з ягодами. Ось перелік країн і страв, які будуть на майстер-класах.

  1. Німеччина – національний пиріг штройзель кухен
  2. Фінляндія – фінський пиріг з чорницями
  3. Великобританія – трайфл
  4. Греція – хорьятікі (сільський салат) – грецький салат
  5. Франція – тарт з полуницею
  6. Іспанія – чуррос (випічка із заварного тіста)
  7. Італія – піцца
  8. Швейцарія – шоколадний фондю
  9. Україна – ягідний пінник
  10.  Шококвест

А щоб дітям було ще цікавіше готувати, на заняттях ми введемо елементи з шоу-програми «Майстер-шеф». В останній день курсу на дітей чекає незвичайний кулінарний квест – дітям потрібно спочатку знайти втрачений старовинний рецепт шоколаду, а потім приготувати справжні шоколадні цукерки.

Запишіть дитину на цей проект. Буде цікаво, весело і дуже смачно!

                           
Відгуки

Дякуємо за проведення майстер-класу по виготовленню Пасхальних сувенірів. Надзвичайно приємно перенестись з буденних клопотів в атмосферу свята і традицій, де не тільки дітки, а й батьки мали змогу перевірити свої творчі здібності.  Особлива подяка творчій натурі – адміністратору Ліді, яка підтримувала доброзичливу, веселу атмосферу заходу, і провела його на великому професійному рівні. Із задоволенням демонструємо всім сувенір і розповідаємо, яким запащним бісквітом і чаєм пригощали нас в “Промінчиках!

Ірина Курчак, мама Софійки


Відвідавши майстер-клас, приурочений до Великодня,  всі присутні (і батьки, і діти) отримали величезне задоволення! Дякуємо організаторам  за щирі почуття, створення передсвяткового настрою і за щасливі очі наших дітей!

Світлана, мама Яночки


Відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення Великодніх  писанок. Хочемо  подякувати, за як завжди, затишну, теплу і нестандартну атмосферу заняття, на якому наших діток вчили креативно мислити, прививали  почуття краси і здатність  зробити  цю красу  своїми руками. А особлива подяка  Оксані і  Ліді  за  професіоналізм  і справжню  доброту. 

Таня і Соня  Гірняк 


Наші дітки – Маруся  і Юрчик  разом із  бабусею  побували на майстер-класі  для дошкільнят – “Підготовка до Великодніх свят!” Усі  були дуже  щасливі і задоволені, зробили багато гарних фотографій. Усіх переповнювали чудові  враження! Дякуємо!!!

Малик Юля


Хочу щиро  подякувати  клубу”Промінчики”  за  організований майстер – клас з  виготовлення    пасхальних сувенірів. Дякуємо  за  надані  знання   нашим  дітям  про таке велике свято.

Лойко Оля

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ