Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Вже 7 років в нашому клубі вивчення англійської мови йде за методикою “I love English” В.М.Мещерякової. Ця методика дає чудові результати! Програма кожного рівня розрахована на 9 навчальних місяців – з вересня по травень. А далі, як в школі, три місяці літніх канікул.

Проте перерва у 3 місяці при вивченні англійської мови – це надто багато. Це все одно що спортсмен залишиться без тренувань на такий довгий період. І в тому, і в іншому випадку доведеться потім протягом місяця відновлювати свою форму.

Щоб діти не забули англійську мову під час літніх канікул, ми запрошуємо їх в літку у наш клуб англійської мови “FIVE O’CLOCK”.

“FIVE O’CLOCK”— це круто і дуже весело!

Це нові цікаві тематичні заняття, кожне з яких закінчується традиційним англійським чаюванням. Це нові веселі пісні і танці. Це кулінарні і творчі майстер-класи. Це надзвичайно цікаві настільні ігри. І все виключно англійською мовою!

Відвідуючи влітку клуб “FIVE O’CLOCK”, дитина не просто покращить свої знання англійської, вона раз і назавжди закохається в англійську мову!

Запрошуємо дітей, що закінчили ступені “I can Speak” чи “I can Read”, а також учнів 1-2 класів шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень і тривають 1, 5 години. Максимальна кількість дітей в групі – 10.