Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

На відміну від школи, наш клуб не йде на літні канікули. І наші маленькі учні продовжують ходити на навчання влітку.

Проте заняття влітку у нас відрізняються від занять, що йдуть протягом року. З червня ми пропонуємо для малят особливий літній формат комплексних занять – “Казкова карусель”. 

Програма «Казкова карусель» передбачає комплексний розвиток дітей через сюжет казки. Адже казки можна не тільки слухати або читати, в них можна гратися, а ще з їх допомогою можна вчитися! В основі кожного заняття лежить та чи інша казка, народна або авторська. Малята занурюються в її чарівний світ, упізнають відомих героїв, знайомляться з новими казковими персонажами. 

Казки допомагають виховувати  у дитині позитивні якості, допомагають зрозуміти, що добре, а що погано. А ще з героями казок набагато цікавіше виконувати різноманітні завдання: знайомитися  з кольорами і формами, вчитися рахувати і знайомитися з буквами та звуками, виконувати пальчикову гімнастику та інші вправи на розвиток дрібної моторики, грати на музичних інструментах, виконувати спортивні вправи, малювати і  ліпити.  

Саме для літніх занять ми підібрали цікаві ігри з водою, піском, оригінальні творчі завдання, які можна вставити в заняття лише в теплу пору року. Наприклад, малюки спробують створювати картини не тільки долоньками, а й ніжками.

“Казкова карусель” – це яскраві заняття, від яких ваш малюк буде у захваті! І такі  заняття у нас бувають лише влітку.