Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

На відміну від школи, наш клуб не йде на літні канікули. І наші маленькі учні продовжують ходити на навчання влітку.

Проте заняття влітку у нас відрізняються від занять, що йдуть протягом року. З червня ми пропонуємо для малят особливий літній формат комплексних занять – “Казкова карусель”. 

Програма «Казкова карусель» передбачає комплексний розвиток дітей через сюжет казки. Адже казки можна не тільки слухати або читати, в них можна гратися, а ще з їх допомогою можна вчитися! В основі кожного заняття лежить та чи інша казка, народна або авторська. Малята занурюються в її чарівний світ, упізнають відомих героїв, знайомляться з новими казковими персонажами. 

Програма “Казкова карусель” – це два заняття в одному. Кожне з них триває 25 хвилин і проходять вони в різних кімнатах.

Спочатку дітки знайомляться з казкою через інсценізацію. Цей блок триває 2-3 хвилини, адже увага дітей в цьому віці ще дуже не стійка. Далі діти виконують різноманітні цікаві завдання разом з героями казки (сенсорний блок, вправи для розвитку дрібної моторики, ігри на музичних інструментах тощо). 

Після цього малюки переходять з педагогом в іншу кімнату для заняття фітнесом і творчістю. Тут на дітей чекають різноманітні масажні доріжки, масажні м’ячики, спортивні лавочки, кіндерболи та інше. Діти виконують вправи в парі з мамою на килимках або фітболах. 

Друга частина заняття передбачає обов’язково роботу з солоним тістом, зробленим по особливому рецепту (домашній еко-пластилін) і малювання чи аплікацію (з мінімальною допомогою батьків). Саме для літніх занять ми підібрали цікаві ігри з водою, піском, оригінальні творчі завдання, які можна вставити в заняття лише в теплу пору року. Наприклад, малюки спробують створювати картини не тільки долоньками, а й ніжками.

“Казкова карусель” – це яскраві творчі заняття, від яких ваш малюк буде у захваті! І ці заняття у нас бувають лише влітку.