Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432
  • Хочете, щоб ваша дитина провела захоплюючі, повні пригод літні канікули? 
  • Забула про ігри на планшеті?
  • Повноцінно відпочила, проводячи багато часу на свіжому повітрі?
  • Спробувала себе у різноманітних сучасних професіях?
  • Покращила свою англійську?

 

Тоді обов’язково запишіть її на нашу англомовну зміну з профорієнтації «Job’s camp»!

У сучасному світі величезна кількість професій, і з кожним днем з’являються все нові спеціальності. На цій зміні у дітей буде чудова можливість познайомитися з різноманітним світом сучасних професій! І все це виключно англійською мовою! Адже ця зміна в нас англомовна.

Діти дізнаються багато нового і цікавого про такі професії, як шеф-кухар, поліцейський, працівник кінематографу, професійний спортсмен, танцюрист, фокусник та інші. А ще познайомляться з маловідомими і незвичайними професіями: гейм тестер (той, хто тестує комп’ютерні ігри  – мрія кожної дитини!), дегустатор їжі для тварин, рятувальник пінгвінів, слухач сиру, продавець сліз…

Щоранку на уроках англійської мови діти будуть знайомитися з новою професією, вивчатимуть нову лексику. Протягом дня вони обов’язково спробують себе в кожній ролі. Виконуючи різноманітні цікаві завдання, діти будуть заробляти “гроші” – внутрішню валюту, яку в кінці зміни вони зможуть витратити на ярмарку. А ще в кінці кожного дня отримуватимуть запис у трудову книжку.

Ця зміна буде насичена різноманітними екскурсіями та майстер-класами, а саме: при знайомстві з професією поліцейского діти відправляться на екскурсію в обласне управління національної поліції,   при знайомстві з професією кухаря – на кулінарний майстер-клас на кухню ресторану.

А ще на дітей чекають цікаві конкурси (Наприклад, «Кухня майстер-шефа»), змагання і вечірки.

Можливо, саме ці два тижні в таборі допоможуть вашій дитині визначитися з майбутньою професією.

Якщо ви знаєте, що в ці дні ваша дитина буде в Тернополі, бронюйте місце вже зараз!