Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Назва програми говорить сама за себе: хоча діти вже трошки підросли,  але занадто довго і зосереджено займатися однією справою вони все ще не можуть. Головний вид діяльності для них – гра. Тому всі заняття проводяться в ігровій, цікавій формі, щоб діти не втомлювалися і не нудьгували під час навчання.

Кожне заняття складається з 5 основних блоків:

  • Знайомство з навколишнім світом

Це один з найулюбленіших блоків заняття для дітей. Тут вони розширюють свої знання про навколишній світ, дізнаються багато нового і цікавого про ті речі, з якими стикаються щодня. Вони відправляються на гостини до бабусі, знайомляться із лісовими мешканцями, мандрують різними країнами, здійснюють космічну подорож… У грі запам’ятовують послідовність пір року, частин доби, вчаться розрізняти оточуючі предмети, дізнаються про їх призначення, матеріали, з яких вони виготовлені.

  • Розвиток мовлення

Мова людини – показник її інтелекту і культури. Без мови не можна повноцінно опанувати ні математику, ні читання, ні будь-який інший  шкільний предмет.  Ось чому так багато уваги ми приділяємо розвитку мовлення на наших заняттях. Діти із задоволенням інсценізують різні казки, вчать скоромовки; складають оповідання за сюжетними картинками.

  • Навчання читанню

При навчанні читанню ми використовуємо  методику М. Зайцева. Ця методика відповідає життєво важливим інтересам організму маленької дитини. “Кубики Зайцева” – це не нудний посібник, з яким потрібно годинами сидіти, зігнувшись за партою, а захоплююча гра, яка так подобається дітям. Мабуть, звідси і такі високі результати навчання.

  • Математичний блок

Діти вчаться рахувати в межах 10, відповідати на питання «скільки разом?», співвідносити кількість і цифру, користуватися кількісними і порядковими числівниками; порівнювати кількість предметів в групах;  орієнтуватися у просторі та на аркуші паперу; упізнавати і називати площинні та об’ємні геометричні фігури.

  • Ігри для розвитку психічних процесів

Цей блок складається з різноманітних ігор, які сприяють розвитку логічного мислення, уваги, різних видів пам’яті (зорової, слухової, образної, тактильної), розвивають у дитини вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати. Багато уваги на заняттях ми приділяємо конструюванню з геометричних фігур  по взірцю, що сприяє розвитку мислення,  навичок аналізу та синтезу. 

  • Підготовка руки до письма

В першому класі у багатьох дітей найчастіше виникають труднощі саме з письмом: швидко втомлюється і «не слухається» рука, букви, цифри та їх елементи виходять некрасивими, нерівними, дитина не укладається у відведений для виконання завдання час. Щоб цього не сталося, на заняттях ми приділяємо багато уваги вправам, що  готують  руку дитини до письма. Це різноманітні пальчикові ігри з музичним супроводом, завдання із шнурівками, нанизуванням намистин, штрихування, обведення по контуру та багато інших цікавих вправ, направлених на покращення дрібної моторики, формування навичок зорово-рухової координації.

Щоб діти не втрачали інтерес і не втомлювалися під час заняття, ми постійно чергуємо розумову, фізичну і творчу активність. Після напруженого інтелектуального блоку обов’язково ставимо музично-ритмічні хвилинки чи рухливі ігри, щоб діти відпочили і були готові до подальшої роботи.

Програма передбачає поступове ускладнення завдань, кожне наступне заняття закріплює раніше вивчений матеріал, а також просуває дітей в освоєнні нового матеріалу. Наші заняття гарантують ефективне навчання і розвиток дітей. Результати ви побачите дуже швидко!

Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 50 хвилин. Максимальна кількість дітей в групі – 8.

Відгуки

В “Промінчиках” ми займаємося 2, 5 роки. Хотіли спробувати інші школи, але вернулися в “Промінчики”, бо стала для нас вона рідною. З моїм Євгенчиком працюють кваліфіковані педагоги, які допомагають розвивати його в різних напрямках. Саме тут проводять комплекс розвиваючих занять, який передбачає сукупність ігрової і пізнавальної діяльності. Мені подобається і синочок задоволений. Мама Євгенчика Кіцика. 


Кожен похід у “Промінчики” – своєрідне невеличке свято. Цікаві, пізнавальні заняття, відкриті і душевні педагоги, тепла атмосфера – все це робить клуб саме тим місцем, куди хочеться привести свою дитину, за що щира подяка усьому колективу. З повагою, мама Кузик Настусі.


Дорогі педагоги сімейного клубу “Промінчики”! Ми висловлюємо щиру подяку за розвиток знань, вмінь і навичок мого сина. Ваш заклад – один з небагатьох, у який сій син іде із задоволенням. Цікаві нетрадиційні заняття, творчі неординарні завдання, фантазія вчителів-педагогів прививає любов до прекрасного та зацікавленість до знань та навчання. З повагою, мама Андрійка Цвяха.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ