Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Для дітей 4-го року життя ми створили програму комплексного розвитку «Граючись, розвиваємося». Назва говорить сама за себе: хоча діти вже трошки підросли,  але занадто довго і зосереджено займатися однією справою вони все ще не можуть. Головний вид діяльності для них – гра. Тому всі заняття проводяться в ігровій, цікавій формі, щоб діти не втомлювалися і не нудьгували під час навчання.

Основні ідеї тут такі самі, як і раніше: ми допомагаємо батькам виховувати гармонійно розвинену особистість. Як? По-перше, ми чергуємо розумову, фізичну і творчу активність. По-друге, робимо вправи строго у відповідності з психофізіологічними особливостями цього віку. По-третє, важлива частина наших занять — навчити дітей спілкуватися один з одним, прищепити толерантність у спілкуванні. Це полегшить їм адаптацію в будь-якому дитячому колективі.

У структуру кожного комплексного заняття обов’язково входить:

 • Вітання
 • Розвиток мовлення
 • Математичний блок
 • Розвиток психічних процесів (уваги, пам’яті, сприйняття, уяви і мислення)
 • Конструювання, орієнтація у просторі
 • Знайомство з буквами
 • Розвиток дрібної моторики руки (прищіпки, мозаїка, ґудзики, шнурівки тощо)
 • Пальчикова гімнастика
 • Рухливі ігри, музично-ритмічні хвилинки
 • Підготовка руки до письма
 • Творчий блок (малювання, ліплення або аплікація)
 • Прощання

Всі заняття побудовані у вигляді сюжетно-рольової гри, яка є єдиною придатною формою навчання і розвитку для дітей даного віку. Наприклад, якщо на заняття приходить ведмедик, то всі завдання спрямовані на допомогу ведмедику (будується паркан з кубиків для будиночка ведмедика, печуться для нього пиріжки з солоного тіста, знаходяться всі ягідки на кущі малини і т. д.).

Програма передбачає поступове ускладнення завдань, кожне наступне заняття закріплює раніше вивчений матеріал, а також просуває дітей в освоєнні нового матеріалу. Наші заняття гарантують ефективне навчання і розвиток дітей. Результати ви побачите дуже швидко!

Режим роботи: заняття проводяться двічі на тиждень і тривають 50 хвилин. Максимальна кількість дітей в групі – 8.

У групах після 3-х років діти зазвичай можуть працювати самостійно, відпускаючи маму відпочити, випити чаю і почитати.

Відгуки

В “Промінчиках” ми займаємося 2, 5 роки. Хотіли спробувати інші школи, але вернулися в “Промінчики”, бо стала для нас вона рідною. З моїм Євгенчиком працюють кваліфіковані педагоги, які допомагають розвивати його в різних напрямках. Саме тут проводять комплекс розвиваючих занять, який передбачає сукупність ігрової і пізнавальної діяльності. Мені подобається і синочок задоволений. Мама Євгенчика Кіцика. 


Кожен похід у “Промінчики” – своєрідне невеличке свято. Цікаві, пізнавальні заняття, відкриті і душевні педагоги, тепла атмосфера – все це робить клуб саме тим місцем, куди хочеться привести свою дитину, за що щира подяка усьому колективу. З повагою, мама Кузик Настусі.


Дорогі педагоги сімейного клубу “Промінчики”! Ми висловлюємо щиру подяку за розвиток знань, вмінь і навичок мого сина. Ваш заклад – один з небагатьох, у який сій син іде із задоволенням. Цікаві нетрадиційні заняття, творчі неординарні завдання, фантазія вчителів-педагогів прививає любов до прекрасного та зацікавленість до знань та навчання. З повагою, мама Андрійка Цвяха.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ