Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Підготовка дітей до школи в нашому клубі ведеться за комплексною програмою «До школи з радістю», що включає навчання читанню; розвиток мовлення; підготовку руки до письма; розвиток математичних здібностей; розвиток швидкісного інтелекту.

НАВЧАННЯ ЧИТАННЮ

 • розвиток фонематичного слуху, аналізу і синтезу слів;
 • знайомство з поняттями «звук», «буква», «склад», «слово», «речення»;
 • складання звукових моделей слів, схем речень;
 • навчання читанню слів та простих речень за методикою М. Зайцева.

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

 • розширення словникового запасу, збагачення активного словника;
 • формування правильної вимови звуків, звукової культури мовлення;
 • формування навичок словозміни, словотворення;
 • формування вміння складати прості розповіді, граматично правильно будувати фрази.

Основне завдання – зацікавити дитину словом. Звідси – ігровий характер усіх завдань. Різноманітні скоромовки, загадки, віршики допомагають дітям краще засвоїти матеріал, поповнити словник, розвинути мовлення.

ПІДГОТОВКА РУКИ ДО ПИСЬМА

Ми не ставимо за мету навчити дітей каліграфічному письму. Це завдання початкової школи. Наша мета – підготувати слабку і невпевнену дитячу ручку до письма, сформувати в дитини базові графічні навички, розвинути координацію і м’язову пам’ять руки. Діти вчаться писати друковані літери по клітинках, на основі простих графічних елементів. Завдяки цьому вони переконуються, що писати букви – просто. Будьте певні, незабаром Ваша дитина напише своє перше речення!

РОЗВИТОК МАТЕМАТИЧНИХ ЗДІБНОСТЕЙ

 • формування елементарних математичних уявлень: кількісний і порядковий рахунок, співвідношення предметів і цифри, склад числа; площинні та об’ємні геометричні фігури;
 • рішення прикладів і задач у межах 10;
 • розвиток просторового мислення (уміння орієнтуватися на робочому аркуші, розпізнавати клітинку, орієнтуватися в рядку і стовпчику і т. д.)
 • рішення логічних завдань, групування предметів за певною ознакою.

РОЗВИТОК ШВИДКІСНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Це  по суті, розвиток найважливіших навичок ХХІ століття. А саме:

 • розвиток слухової, зорової уваги;
 • розвиток пам’яті;
 • активізація роботи правої півкулі мозку, розвиток інтуїції;
 • і найголовніше, розвиток креативного, нестандартного мислення.

На  курсі з підготовки до школи ми вчимо дітей не тільки читати і рахувати, а й ДУМАТИ! Думати нестандартно, креативно, творчо. 

Невимушена спокійна обстановка, що панує на заняттях, індивідуальний підхід до кожного допомагають розвинути у дитини навички спілкування, спонукають до співпраці і взаємодопомоги, а також збагачують емоційну і інтелектуальну сферу дитини, підвищують упевненість в своїх силах. 

Дітям у цьому віці повинно бути цікаво і весело вчитися (втім, як і в будь-якому іншому), заняття обов’язково мають приносити позитивні емоції. Ось чому на наших заняттях ми використовуємо дуже багато різноманітних ігор. Кожне заняття спрямоване на пізнання в грі, в русі, в радості. Дуже важливо, щоб підготовка до школи не відбила у дитини бажання вчитися. Відвідування занять за програмою «До школи з радістю» зробить перехід Вашої дитини до шкільного життя плавним, непомітним і радісним!

Пропонуємо 3 формати підготовки до школи:

 1. Заняття складається з 2-х уроків по 30 хв. – читання і математика. Тривалість – 1 год.
 2. Заняття складається з 3-х уроків по 30 хвилин: читання, математика, школа швидкісного інтелекту і 2-х 10-хвилинних блоків нейросенсорної гімнастики для покращення працездатності мозку. Тривалість заняття – 2 год. 
 3. 3 уроків по 30 хвилин: читання, математика, школа швидкісного інтелекту і 2 10-хвилинних блоки нейросенсорної гімнастики. Урок англійської мови (45 хв.). Проєктна діяльність і сюжетно-рольові ігри.  Тривалість – 4 год. 

Максимальна кількість дітей у групі: 8.

Відгуки

Дереворіз Дмитрик, 6 років

Заняття цікаві, грунтовні, дуже насичені. Світлана Йосипівна дуже професійно знаходила підхід до кожної дитини. Дитина навчилася читати, рахувати, додавати, віднімати. Світлана Йосипівна дуже сподобалась малому, доступно і терпеливо викладала матеріал. Дякуємо.


Романко Макар, 7 років

 1. Успішно навчився математики
 2. Навчився сидіти за партою!!!
 3. Навчився не перебивати старших, коли розмовляють.
 4. Став відповідальніше ставитись до виконання домашніх завдань.
 5. Змінив своє відношення до навчання у школі (у минулому році не хотів вчитись у школі).
 6.  Вивчив букви, є успіхи у читанні. 
ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ