Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

День народження – улюблене свято, особливо у дитинстві. Друзі, подарунки, торт, веселощі, багато емоцій і радості. Сімейний клуб «Промінчики» подбає про те, аби цей день  запам’ятався  Вашій  дитині довго. 

Наші педагоги-ігротехніки є справжніми професіоналами, вони вміють зробити свято дитини яскравим, веселим, саме таким, як ви очікуєте, і навіть кращим!

Сценарій складається індивідуально для іменинника, враховуючи його інтереси та бажання.

 У базовий пакет входить:

 1. Надання приміщення клубу у ваше розпорядження на 2-3 години;
 2. Прикраса кімнати у відповідності з вибраною тематикою;
 3. Тематична святкова програма з улюбленими персонажами тривалістю 1-2 години.

 З чого складається святкова програма:

 • зустріч і збір гостей
 • весела тематична вечірка/квест або інтерактивна вистава для діток до 3-х р.
 • виготовлення колективної листівки  (на ватмані) імениннику
 • частування

Що можна додати до базового пакету:

 • майстер-клас з пісочної анімації;
 • творчий або кулінарний майстер-клас;
 • дитячу дискотеку;
 • паперове шоу.

 Тематичні програми:

Ми порадимо, яку тематику і який формат свята краще обрати в тому чи іншому віці:

 • Інтерактивна вистава
 • Вечірка
 •  Квест

Для малят 2-3 роки рекомендуємо інтерактивну виставу тривалістю 45 хвилин: «Мікі Маус», «Колобок», «Зайчик Пуся», «Літній паровозик», «Мотрійка», «Маша і ведмідь», «Свинка Пеппа».

Для дівчаток 3-6 років пропонуємо «День народження феї» , «Літл Поні», «Холодне серце», «Даша мандрівниця», для хлопчиків цього віку«Тачки Маквін», «Спайдермен», «Козацька вечірка»І дівчатка, і хлопчики дуже люблять день народження в стилі піратської чи ковбойської вечірки, свято з фіксиками, посіпаками, героями мультфільму «Щенячий патруль» чи «Робокари».

Для дітей 6-10 років у нас дуже великий вибір сценарієв: ковбойська піратська, індіанська чи гавайська вечірка; «Школа чарівництва» (в стилі Гаррі Потера), «Школа шпионів», «Мафія», «Майнкрафт», «Посіпаки».

Сценарії для дівчаток: «Кошача веічірка», «Українська вечірка», «Цукеркове день народження», «Холодне серце», для хлопчиків«Козацька вечірка», «День народження шеріфа», «Вікінги».

В теплу пору року чудовим вибором для дітей старше 6 років буде квест у парку чи в центрі міста.

Якщо ви не знайшли в списку наших програм улюблених героїв вашої дитини, не засмучуйтесь. Ми із задоволенням напишемо новий сценарій для святкування дня народження саме вашої дитини, якщо ви зробите замовлення не менше, ніж за 10 днів до свята.

Відгуки

 

Хочемо висловити дуже велику подяку за чудовий день народження для нашого козака Назара! Це була “Козацька вечірка” із цікавими випробуваннями, розгадуванням таємниць, бойовим гопаком, фізичними дослідами і чудовим настроєм! Після свята Назар сказав: “Це був справжній день народження! Дуже сподобалось! Дуже дякую адміністрації за увагу до наших індивідуальних побажань, креативність і професіоналізм в роботі з дітьми! В клубі “Промінчики” ми почували себе як дома. Дуже дякуємо за чудове свято! 

батьки Назара Пригоди 


Від усього серця щиро дякуємо за організацію та цікаве проведення свята “День народження Максіка Споловича”. Ви талановиті і професіональні, шановні вихователі дитячого сімейного клубу “Промінчики” Хім’як Наталіє Анатоліївно та фотограф Заєць Тамаро Ігорівно!!! Дуже цікава морська подорож привабила не тільки наших дітей, а й дорослих! Бажаємо Вам творчих успіхів та всього найкращого!!!

сім’я Споловичів 

ЗАМОВИТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ