Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Читайлики-1 (навчання читанню)

Вашій дитині вже виповнилося 5 років? Вона вже знає букви, але ніяк не почне читати? 

Тоді експрес курс «ЧИТАЙЛИКИ» — це саме те, що вам потрібно!

Лише 15 занять – і ваша дитина буде читати слова і прості речення. 100% результат.Курс створений на основі багаторічного досвіду навчання дітей читанню.Кожне заняття – дуже динамічне, інтенсивне і максимально спрямоване на результат. Перші 8 занять – нові теми з читання (злиття звуків у складі, читання відкритих складів, злиття 3-4 приголосних, читання слів з м’яким знаком, апострофом і т. п.), наступні 7 занять – закріплення навичок читання.

Режим роботи: заняття проводяться тричі на тиждень і тривають 50 хвилин.Максимальна кількість дітей у групі – 8.

Читайлики-2 (вдосконалення техніки читання)

Ваша дитина закінчила 1-ий чи навіть 2-й клас і досі дуже повільно читає? Погано розуміє зміст прочитаного? Через це не любить читати книжки? Курс «Читайлики-2» допоможе виправити це.

Недостатньо навчити дитину читати. НЕОБХІДНО НАВЧИТИ ЇЇ ЧИТАТИ ЦІЛИМ СЛОВОМ. Коли дитина зможе читати цілим словом і фразою, відчувати інтонацію, розуміти зміст прочитаного, тоді і прийде задоволення і виникне бажання відкрити книгу!

Щоб усе це відбулося, мало просто більше читати. Необхідно ще знати секрети техніки читання, виконувати спеціальні вправи на розвиток пам’яті, уваги, розширення поля зору. Наш педагог знає усі ці секрети і з радістю передає їх своїм учням.

Курс «Читайлики-2» складається з 15 занять, наповнених дуже цікавими вправами і завданнями, що направлені на покращення техніки читання.  Таке відчуття, що знаходишся не на занятті, а береш участь у захоплюючій грі. І так непомітно для себе, у грі, діти починають читати швидко і невимушено.

Тут немає місця порівнянні з іншими. Дитина змагається тільки з собою, і результат завжди на її користь! Кожне заняття ретельно продумано, і саме це дозволяє досягти уявній легкості і невимушеності.

Режим роботи: заняття проводяться тричі на тиждень, тривалість — 1 година.Максимальна кількість дітей у групі — 8.