Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Навчити читати “з нуля” чи “розігнати” швидкість читання, забрати читання по складах чи дати навички розуміння і запам’ятовування прочитаного – ми допоможемо вирішити будь-яку проблему, пов’язану з читанням, в залежності від рівня підготовки вашої дитини.

Після проходження курсу з читання, ваша дитина полюбить читати книжки!

 

Читайлики-1 (навчання читанню)

Вашій дитині вже виповнилося 5 років? Вона вже знає букви, але ніяк не почне читати? Тоді експрес курс «ЧИТАЙЛИКИ» — це саме те, що вам потрібно! Лише 16 занять – і ваша дитина буде читати слова і прості речення. 100% результат. Курс створений на основі багаторічного досвіду навчання дітей читанню. Кожне заняття – дуже динамічне, інтенсивне і максимально спрямоване на результат. 

Читайлики-2 (вдосконалення техніки читання)

Ваша дитина закінчила 1-ий чи навіть 2-й клас і досі дуже повільно читає? Погано розуміє зміст прочитаного? Через це не любить читати книжки? Курс «Читайлики-2» допоможе виправити це.

Недостатньо навчити дитину читати. НЕОБХІДНО НАВЧИТИ ЇЇ ЧИТАТИ ЦІЛИМ СЛОВОМ. Коли дитина зможе читати цілим словом і фразою, відчувати інтонацію, розуміти зміст прочитаного, тоді і прийде задоволення і виникне бажання відкрити книгу!

Щоб усе це відбулося, мало просто більше читати. Необхідно ще знати секрети техніки читання, виконувати спеціальні вправи на розвиток пам’яті, уваги, розширення поля зору. Наш педагог знає усі ці секрети і з радістю передає їх своїм учням.

Читайлики-3 (швидкочитання)

Ваша дитина не любить читати? Вона читає повільно і не завжди розуміє прочитане? Хочете,  щоб вона полюбила читання і підвищила загальну успішність в школі? Тоді проведіть літні канікули з користю: запишіть свою дитину на літній інтенсив з швидкочитання!

На заняттях по швидкочитанню ми розвиваємо:

  • Швидкість. Після курсу дитина буде читати в 5 разів швидше і зможе засвоювати інформацію в 2-7 разів краще.
  • Розуміння. Дитина почне відмінно розуміти і запам’ятовувати текст. Перекази, інші «усні» предмети перестануть бути для нього проблемою.
  • Уяву. Невід’ємна частина пам’яті, креативу і навіть… математичної логіки. Ми навчимо дитину мислити образами. Що дозволить розуміти, аналізувати прочитане значно краще.
  • Вербальний інтелект. Багатий словниковий запас, грамотна мова, розуміння нових слів та їх значення.
  • Любов до навчання. Навчившись швидко читати, дитина підтягнеться з усіх предметів.
  • Упевненість у собі. Дитина, нарешті, перестане боятися школи, вчителів і почне радувати себе і вас хорошими оцінками.

Кожен літній експрес курс “Читайликів”  складається з 16 занять. 

Заняття проводяться двічі або тричі на тиждень. 

Максимальна кількість дітей у групі — 8.

Початок занять – 3 червня.

Відгуки

Позитивними моментами на цих заняттях є усний рахунок, розвиток пам’яті (слова), уваги, двох півкуль (вправи). Заняття проходять швидко за рахунок переключення з одного виду діяльності на інший. Дітям не набридають такі “уроки”. Вони задоволені, і відповідно—батьки, бо є результат. Дякуємо! (Олена Кулашко, мама Матвія 1-й клас).

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ