Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Бебі-фітнес – це веселі спортивні заняття для малюків віком 2-3 роки. 

Для повноцінного розвитку малюків дуже велике значення має їх рухова активність. Саме в ранньому віці формуються основні рухові навички: ходьба, біг, стрибки, виробляється постава, уміння управляти своїм тілом. У мам при думці про бебі фітнес виникає закономірне питання: що діти в такому віці можуть робити? Насправді діти на 3-му році життя здатні багато на що. Але щоб зацікавити дитину виконанням вправ, всі вправи мають бути виключно у формі гри.

Саме так, у формі цікавої гри, проходять в нашому клубі спортивні заняття для малюків. Цілий вересень діти – зайчики, в жовтні стають ведмежатами, в листопаді – кошенятами і т. д.! І ми вже не просто займаємося, а перетягуємо запаси в норки, ловимо рибку, крутимо весело і завзято педалі велосипеда… На заняття використовується яскраве дитяче спортивно-ігрове обладнання: великі фітболи, масажні доріжки, кіндерболи, гімнастичні палиці…

У процесі занять діти вчаться добре ходити, тримати рівновагу, витримувати м’язове навантаження. За допомогою вправ у них зміцнюється м’язовий каркас, поліпшується координація рухів, гнучкість, пластичність тіла. Крім цього, в комплекс обов’язково включаються вправи для профілактики плоскостопості.Діти освоюють основні рухові навички, вони більш активні і спритні, ніж ті, які не займалися фітнесом цілеспрямовано.

На таких заняттях і мами мають можливість пограти разом з дітьми і згадати дитинство.Режим роботи: заняття проводяться 1 раз на тиждень і тривають 45 хвилин. 

Максимальна кількість дітей у групі – 6.

Відгуки

Рудько Аліна, 2 роки

  1. Зручне місце розташування.  
  2. Сімейна і затишна атмосфера  в закладі.
  3. Постійно проводять цікаві і нові  майстер-класи.
  4. Вихователька Оля  дуже хороший  педагог, може знайти підхід до кожної дитини. 
  5.  Кожне заняття дуже цікаве і насичене.
  6. Групи невеликі і заняття у зручні години.

“Промінчики”, ви супер! Рекомендую.

 

Білецька Антоніна, 2 роки 4 місяці

Почула від мам на майданчиках. Відкрила для себе дитину: любов до порядку, прагнення справедливості, уважність до деталей, швидкість у всьому. Навчилась ділитись, працювати в команді, витримці, любить вірші, обожнює танці в колі, і коли вдома, то з радістю танцює з записом (відео) в телефоні і виконує схожі завдання чи грається зі схожими іграшками, наголошуючи “Тая” (є такі в Таї). І я відкрила для себе світ дитячої творчості, майстерності: одне діло прочитати, друге – побачити. Це школа не тільки для діток, але й мам. І свята веселі, корисні. Велике спасибі вам за вашу роботу і особливо Таї. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ