Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Переоцінити значення роботи з піском для дітей неможливо. Пісок тягне дітей як магніт.

Кожне заняття складається з двох частин.

На першій частині заняття діти малюють піском на світлових столах із різнокольоровою підсвіткою. Для малювання  використовується  спеціально очищений пісок, який тонкими шарами наноситься на скло.

Малювання піском – це занурення у казку, світ фантазій і образів, дивовижний спосіб розвитку творчих здібностей дитини. Створення картини піском – захоплюючий процес, що зачіпає всі сфери почуттів, пробуджує творчість, розслабляє і надихає одночасно.

Для того, щоб робота на пісочних столах була продуктивною з точки зору розвитку дітей і цікавою дітям, ми включаємо в заняття різні види діяльності: сьогодні діти будують з допомогою різних дрібних предметів доріжки між будиночками тварин, завтра прикрашають камінчиками «тортик», післязавтра – розшукують втрачені скарби… Звичайно, тут відбувається і саме пісочне малювання. Дітям дуже цікаво малювати на піску: лише кілька рухів – і на спеціальному столі з’являється гарний візерунок. А різнокольорова підсвітка перетворює дитячий малюнок на справжнє диво!

Використання піску дає позитивні результати. Діти почувають себе більш успішними, в дитячому саду дитина легше адаптується в колективі, страх і напруга зникає.

Проте малювання піском має один суттєвий недолік: із душею створена картинка руйнується одним рухом руки. Звертали увагу, з яким трепетом дитина виносить із заняття саморобку і несе її мамі? А як увечері показує цю саморобку татові і бабусі? З пісочним картинами так не вийде. Тому на другій частині заняття діти працюють вже за звичайними столами і виготовляють тематичну поробку в різних техніках, яку забирають додому.

Режим роботи: 1 раз тиждень; тривалість заняття – 60 хвилин.

Максимальна кількість дітей в групі – 6.