Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Ваша дитина теж мріє мати вдома собачку, котика або хоча б хом’ячка?

Можливо, їй повезло, і у вас вдома є домашній улюбленець, за яким вона доглядає?

В будь-якому випадку ця зміна нікого з дітей не залишить байдужим, адже на них чекає важлива місія – врятувати зникаючі види рослин і тварин на нашій планеті!

 

Відомий на весь світ ветеринар Доктор Дуліттл, який вміє розмовляти з тваринами, виявив, що в його магічній енциклопедії «Рослини і тварини» безслідно пропали декілька сторінок. І тепер ці види під загрозою повного зникнення! Доктор Дуліттл самостійно не може зупинити цей процес. Тому набирає команду сміливих і свідомих дітей, щоб вони допомогли йому врятувати зникаючі види рослин і тварин на нашій планеті. 

У дітей є лише 10 днів, щоб зібрати  усі інгредієнти для чарівного зілля, що допоможе врятувати планету. Зібрати їх буде ой як непросто. Для цього їм доведеться проходити квести,  розгадувати ребуси і шифровані послання, виконувати різноманітні цікаві завдання.

На цій зміні діти дізнаються багато цікавого про флору і фауну нашої планети, про те, як тварини спілкуються між собою.  Відвідають зоокуток в парку “Топільче” і покатаються на конях у клубі верхової їзди “Стара підкова”. А доктор Дуліттл навчить дітей кошачій мові, щоб вони краще розуміли своїх улюбленців.

Щоб врятувати планету, діти навчаться сортувати сміття, пройдуть “Чисто-квест” у парку “Топільче”, створять проєктну роботу “Наша планета у наших руках» і, звісно, знайдуть та змішають усі інгредієнти і дізнаються таємницю чарівного зілля доктора Дуліттла.