Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

Яка відео гра здобула неймовірну популярність цього року?

Відповідь очевидна: Among Us, персонажі якої – члени екіпажу космічного лайнеру. 

Ваша дитина теж кожну вільну хвилинку заходить в мережу, щоб зіграти або за члена екіпажа, або за самозванця, який хоче знищити корабель?

Тоді обов’язково запишіть її на зміну «Among Us: галактичні пригоди»!

Тут діти не тільки пограють досхочу у свою улюблену гру в реальності, а й дізнаються багато цікавого про космос.

В оригіналі гри усі гравці настільки зайняті виконуванням завдань і пошуком самозванців, що ніхто не замислюється про те, куди і з якою метою летить цей космічний лайнер. А в космонавтів, виявляється, є дуже важлива місія: знайти важливий артефакт, який викрали космічні пірати. Цей артефакт сприяє технічному розвитку нашої галактики. Машина часу, вічний двигун, літаючи машини, телепорти – без цього артефакту все це ніколи не буде винайдено.

На цій зміні усі діти стануть космонавтами – членами дружнього екіпажу космічного корабля. Щодня будуть відвідувати нові планети, робити відкриття і осягати незвідане. Діти дізнаються багато нового і цікавого про нашу галактику і про дослідження космосу, про проєкт Ілона Маска з колонізації Марсу, який стане реальністю вже в цьому десятилітті.

На відважних підкорювачів галактик чекає: «Місячний вогник» – паперова вечірка, тематична дискотека «Зоряні війни». А ще діти перетворяться на інопланетян, прикрасивши себе всіма кольорами фарб холлі! І, звичайно, щодня квест-гра Among Us в реальності!

Цікаво, чи вдасться дітям відшукати викрадений артефакт? Про це ми дізнаємося в останній день зміни.