Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-35-31-432

4-й рік життя знаменується кризою «Я сам». Малюк вже повністю усвідомлює себе особистістю і відчуває нагальну потребу заявити про свою індивідуальність. Але як це робиться, він ще не знає, тому йде найпростішим шляхом — протиставляє себе дорослим і діє всупереч волі батьків. Тому так важливо вчити  малюка висловлювати свої думки, бажання і почуття словами, а не істериками.

У цьому віці діти стають чудовими співрозмовниками. У них активно розвивається фантазія і абстрактне мислення. Заняття з дітьми 4-го року життя допомагають їм не тільки засвоїти певні знання, але й навчитися вчитися, спілкуватися і будувати відносини як з дорослими, так і однолітками.

 

На п’ятому році життя дитина вступає у чудовий вік «чомучок».  Щоденно на дорослого  сипляться десятки питань від малюка «Чому?» і «Як?» Проявляючи допитливість, дитина тренує свої пізнавальні здібності (адже в 4-5 років людина знає ще так мало і хоче дізнатися більше!). Дуже важливо не пропустити цей момент, щоб не погасити спрагу знань.

Цей вік — час активного  розвитку інтелекту, уваги, пам’яті, засвоєння абстрактних понять. Ні до, ні після цього періоду дитина не запам’ятовує з такою легкістю найрізноманітніший матеріал. Це також період вибухового розвитку активного словникового запасу дитини. Саме у цьому віці формуються основи уявлень про світ, закладається стереотип поведінки і навчання на все подальше життя.

Період від 3 до 5 років — дуже важливий для розвитку  особистості дитини. Не пускайте його на самоплив! Приходьте зі своєю дитиною на заняття у наш клуб!