Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

На третьому році життя дитина розвивається дуже стрімко. Для неї має значення кожне слово, сказане дорослими, кожне нове знання формує її внутрішній світ. Цей вік вважається одночасно і віком високих досягнень малюка, і складним періодом неслухняності, пов’язаної з тим, що дитина шукає самостійності, намагаючись знайти себе в цьому світі.

Розвиток дитини у цьому віці закладає потужний і надійний фундамент, який допоможе їй у майбутньому відчувати впевненість у своїх силах — і в навчанні, і в повсякденному житті. Такі діти легше пристосовуються до навчання в школі, краще засвоюють знання, мають більше талантів і захоплень, вони помітно сильніше в інтелектуальному і соціальному плані.

Фахівці радять саме на третьому році життя зайнятися залученням дитини до музики, математики, образотворчого мистецтва. У цей період ґрунт благодатний, як ніколи! Дитина прагне нових знань, прагне до самостійності і самовираження, починає активно фантазувати, вбираючи в себе навколишню дійсність. Потрібно ловити момент.

Однозначно можна сказати, що настав час розвивати дитину. Не втрачайте цей час! Приходьте зі своїм малюком на заняття у наш клуб!