Напишіть нам: info@prominchyky.com.ua
Подзвоніть до нас: 067-353-1432

Вашій дитині виповнився 1 рік? Вітаємо! Ваш малюк з безпорадного немовля перетворився на особистість. Він уже вміє самостійно ходити; знає своє ім’я, розуміє назви предметів, значення слова «не можна»; говорить перші слова; виконує дії з предметами, довго займається іграшками.

На другому році життя у дитини починає складатися характер, формується поведінка, продовжують формуватися  важливі функції мозку. Почавши самостійно ходити, малюк отримує можливість безпосереднього спілкування з навколишнім світом. Це сприяє швидкому сенсорному розвитку, формуванню наочно-дієвого мислення. У дитини яскраво проявляються пізнавальні інтереси, перші вольові якості (прагнення до результативності дій). Вона вже може довго займатися одним видом діяльності (від 3-5 хвилин на початку другого року до 5-7 хвилин, а той довше, в кінці).

Якщо вашій дитині  від 1 до 2-х років, це найкращий час розпочати заняття у нашому клубі! Такі «карапузи» — наші найулюбленіші учні. Вони допитливі і старанні. Вони — майбутні відмінники наших «старших» груп, адже почали займатися раніше за всіх!